🇦🇹 Diesel 1,67 € Natural 95 1,55 € 🇨🇿 Diesel 38,09 Kč Natural 95 37,60 Kč 🇩🇪 Diesel 1,73 € Natural 95 1,75 € 🇫🇷 Diesel 1,78 € Natural 95 1,79 € 🇭🇷 Diesel 1,48 € Natural 95 1,46 € 🇭🇺 Diesel 601,54 HUF Natural 95 581,17 HUF 🇮🇹 Diesel 1,80 € Natural 95 1,81 € 🇵🇱 Diesel 6,64 PLN Natural 95 6,47 PLN 🇸🇮 Diesel 1,54 € Natural 95 1,51 € 🇸🇰 Diesel 1,61 € Natural 95 1,49 € 🇦🇹 Diesel 1,67 € Natural 95 1,55 € 🇨🇿 Diesel 38,09 Kč Natural 95 37,60 Kč 🇩🇪 Diesel 1,73 € Natural 95 1,75 € 🇫🇷 Diesel 1,78 € Natural 95 1,79 € 🇭🇷 Diesel 1,48 € Natural 95 1,46 € 🇭🇺 Diesel 601,54 HUF Natural 95 581,17 HUF 🇮🇹 Diesel 1,80 € Natural 95 1,81 € 🇵🇱 Diesel 6,64 PLN Natural 95 6,47 PLN 🇸🇮 Diesel 1,54 € Natural 95 1,51 € 🇸🇰 Diesel 1,61 € Natural 95 1,49 €

Pneuservis Rudná (u Prahy) - rádce výběru

12. 12. 2020 5 min. čtení diskuze (0) Tipy a rady Jak vybrat pneu Kde přezout pneumatiky Nákup v pneuservisu Rádce motoristy

Potřebujete přezout své auto, opravit kolo, opravit alu disky nebo uskladnit pneu? Kolik jednotlivé pneu služby v Rudné stojí? Jak a čím se liší pneuservisy? Níže naleznete užitečné informace, které vám odpoví na zmíněné otázky a pomohou tak s výběrem pneuservisu v Rudné a okolí.

Pneuservisy Rudná (u Prahy)

Jak postupovat při výběru pneuservisu

Zvolit ten správný pneuservis může být obtížné a existuje mnoho kritérií podle kterých zvolit ten, který Vám bude vyhovovat. Základním krokem by mělo být to si určit co od pneuservisu vyžadujete a jakou službu zrovna potřebujete. Jelikož jednotlivé pneuservisy nabízí různorodé činnosti - od výměny pneu až po opravu alu disků či uskladnění pneumatik. 

Nejčastěji hledaná a poptávaná služba je přezutí pneumatik. Víte, kdy je čas přezout na letní nebo zimní pneumatiky? Zákonem stanové období je pouze od 1. listopadu do 31. března, pokud je na vozovce viditelný sníh, led nebo námraza. Troufnout si na to můžete doma, potrvá vám to ale pravděpodobně déle než v ověřeném pneuservisu. Ceny přezutí pneumatik jsou velmi odlišné, většinou za tuhle službu ale zaplatíte 450-800 Kč.

Pneuservisy v Rudné u Prahy a okolí

Další hledaná poptávaná služba bude oprava poškozených pneumatik jako je například píchlé kolo to si samozřejmě, opravíte pomocí spreje na opravu pneumatiky, pokud chcete mít ale servis od profesionálů a jistotu, že bude pneu na 100% připravená pro další cesty, je vhodné využít služeb pneuservisu. Oprava jedné píchlé pneu vás vyjde podle rozsahu poškození od 150 do 500 Kč. Demontáž/montáž všech čtyř pneumatik se pohybuje okolo 300 Kč.

Jak poznat kvalitní pneuservis

Jak poznat kvalitní pneuservis

Tradice a počet let na trhu. Pokud pneuservis nabízí své služby desítky let, je nejspíš vyhlášený, kvalitní a zákazníci se k němu rádi sami vrací. 

Jak poznat kvalitní pneuservis

Moderní technické vybavení. Plně automatické zouvačky a vyvažovačky, kvalitní ruční nářadí, dostatečný počet zvedáků a pracovních míst značí, že to pneuservis myslí se svými službami opravdu vážně. Moderní stroje svědčí také o profesionalitě a ekonomické stabilitě podniku. 

Jak poznat kvalitní pneuservis

Proškolený a šikovný personál. Na první pohled nejspíš nepoznáte, jak často se pracovníci pneuservisu vzdělávají. Ale pozorováním jejich úkonů si dokážete všimnout, jak zruční pracovníci jsou. Jestli jim nástroje a disky s pneu padají od ruky, jestli mají čisto na place apod. To vše svědčí o kvalitě služeb. 

Jak poznat kvalitní pneuservis

Široká nabídka doplňkových služeb. Když už vážíte cestu se svým vozidlem do pneuservisu, nejspíš rádi využijete i další návazné služby. Kontrola geometrie, hustění pneu dusíkem, nebo uskladnění pneu do další sezóny značí, že to pneuservis se svými činnostmi myslí vážně. Vám tyto další služby ve výsledku ušetří starosti a čas. 

Jak poznat kvalitní pneuservis

I malý lokální pneuservis může svou kvalitou a cenou předčit velké hráče na trhu. Aby živnostník uspěl na náročném trhu s pneu službami, musí se prosadit vyšší kvalitou a lepšími cenami. Dává si víc záležet na odvedené práci, je vstřícnější ke svým klientům, pracuje i přes oficiální provozní dobu.

Pneuservisy v Rudné a okolí

V Rudné a okolí se nachází zhruba 98 pneuservisů, které nabízí rozličné služby:

  Zákonné požadavky na hloubku dezénu

  Pozor si také dejte, jestli již nepotřebujete nové pneumatiky, minimální hloubka dezénu pro letní pneumatiky je 1,6 mm a pro zimní pneu 4 mm. Není tak radno podceňovat téměř nebo kompletně sjeté pláště pneumatik. Nakoupit pneu můžete online podle specifického rozměru nebo zajít do pneuservisu a nechat si poradit od odborníků.

  Přemýšlíte o výběru pneu pro vaše auto? Máte již v plánu koupi nových letních nebo zimních pneumatik? Podívejte se na série článků o pneumatikách, které jsme přehledně seřadili v rádci Portálu řidiče.

  Poslední věcí (ale neméně důležitou), nad kterou byste měli rozmýšlet je uskladnění pneumatik. V úvahu připadá uskladnění pneumatik doma, dejte ale pozor, že při špatném uskladnění se může životnost a bezpečnost pneumatik nenávratně vytrácet. Cena uskladnění pneumatik je v pneuservisech v průměru 400 Kč.

  Pneu služby v okolních okresech

  • Pneuservisy Beroun - Výměnu a přezutí pneumatik, huštění pneu, vyvážení kol a nebo geometrii nabízí hned několik desítek pneuservisů v okrese Beroun.
  • Pneuservisy Kladno - V největším městě Středočeského kraje existuje 78 pneuservisů nabízející různé pneu služby.
  • Pneuservisy Kutná Hora - V okrese Kutná Hora nabízí své služby necelých 30 pneuservisů. Podívejte se na kompletní seznam pneuservisů zde.
  • Pneuservisy Mělník - V okrese Mělník naleznete 40 pneuservisů nabízející pneu služby.
  • Pneuservisy Nymburk - Ve městě proslulém zejména basketbalem provozuje téměř 50 pneuservisů svoji činnost. Ojedinělými službami, které můžete poptávat, jsou kontrola tlaku v pneumatikách, oprava ALU (hliníkových) disků a nebo také protektorování pneu.
  • Pneuservisy Praha-západ - Okres s nejmenší rozlohou z celého Středočeského kraje se pyšní nabídkou pneuservisů v celkovém počtu 98.
  • Pneuservisy Příbram - Tady naleznete pneuservisy nabízející služby jako výměnu a přezutí pneumatik, huštění pneu a nebo prodej nových pneumatik na léto nebo zimu. Celý výpis všech 54 pneuservisů naleznete zde.
  • Pneuservisy Rakovník - Okres Rakovník s nejnižším počtem obyvatel i hustotou zalidnění z celého kraje nabízí celkem fungujících 25 pneuservisů.

  Mohlo by vás také zajímat - psali jsme na Portálu řidiče

  Zdroj médií: Redakce.

  Podobné články