Kariéra

Hledáme nadšence a příznivce auto-moto, životního stylu a cestování. Pokud jsi to právě ty, pak jsi na správném místě. Určitě nám dej o sobě vědět a možná právě ty se staneš kolegou v našem skvělém týmu.

Copywriter

Hledáme člověka, který si rozumí s texty a je schopen ponořit se do tematických oborů kolem auto-moto. Využij příležitosti, pojď s námi tvořit kvalitní obsah a podílej se na budování Portálu řidiče.

Zobrazit detail pozice

Junior projektový manažer

Toužíš se rozvíjet v kariéře online marketingu? Baví tě pomáhat firmám v jejich růstu? Dohlédneš na to, aby klientovi dorazil skvělý výstup? Pak jsi náš člověk a dej nám o sobě vědět.

Zobrazit detail pozice

Redaktor v oboru auto-moto

Je na tebe spoleh a češtinu ovládáš jako málokdo? Vyznáš se v autech a rád bys o nich psal, případně je po čase rovnou testoval? V tom případě se určitě ozvi!

Zobrazit detail pozice

Redaktor v oboru cestování

Máš volných několik hodin týdně, zajímá tě cestování a rád bys tento volný čas smysluplně vyplnil a zároveň si něco přivydělal? Pak jsi možná člověk, kterého právě hledáme.

Zobrazit detail pozice

Obchodní manažer pro auto-moto

Máš zkušenosti s komunikací s automobilkami, prodejci vozidel, autobazary, autodíly či jakýmkoliv dalším segmentem v oboru auto-moto? Dej nám o sobě vědět.

Zobrazit detail pozice

Dlouhodobá brigáda plnění dat

Sháníš pohodovou dlouhodobou brigádu a chceš se stát součástí úspěšného projektu se statisícovou měsíční návštěvností? Práce vhodná pro studenty či mamky na mateřské.

Zobrazit detail pozice

Domníváš se, že máš jiné přednosti, které by nás mohly zajímat a že si můžeme být vzájemně prospěšní? Klidně napiš, rádi si poslechneme rozumnou nabídku na spolupráci.

Chci se stát součástí týmu Portálu řidiče