Podmínky užití

Vlastníkem a provozovatelem webových stránek je společnost DF SOLUTIONS, s.r.o. (dále jen provozovatel), se sídlem třída Míru 2670, 530 02 Pardubice, IČO: 06823131, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, pod spisovou značkou C 41116. Provozovatel je v souladu se zák. č. 121/2000 Sb. (autorský zákon) oprávněn vykonávat majetková práva k těmto webových stránkám.

Provozovateli náleží veškerá práva, vyplývající z licence dle autorského zákona k vlastnímu obsahu stránek, včetně textu a jejich designu, technických náčrtů, grafiky, veškerých vyobrazení na těchto stránkách, jakož i k výběru a způsobu uspořádání souborů obsažených na těchto stránkách.

Obsah těchto webových stránek má pouze informativní a nezávazný charakter. Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací uvedených na těchto stránkách a vyhrazuje si právo kdykoliv měnit a upravovat poskytnuté informace bez předchozího upozornění.

Prohlášení o přístupnosti

Tyto webové stránky byly vytvořeny s důrazem na maximální přístupnost a funkčnost pro všechny uživatele internetu. Zdrojový kód webu byl vytvořen podle standardu HTML5. Vizuální formátování je řešeno pomocí kaskádových stylů (CSS2 a CSS3).

Na moderních prohlížečích je podporován responzivní design – obsah webové stránky se automaticky přizpůsobuje aktuální šířce okna prohlížeče.

Kontakt na technického správce

Narazíte-li na těchto stránkách na jakýkoliv technický problém, informujte nás. Budeme se snažit případné nedostatky odstranit.

Máme pro vás zajímavé rady, tipy a akční nabídky vozů. Chcete o nich vědět?