O projektu Portál řidiče

Projekt Portál řidiče vznikl na začátku roku 2019 v Pardubicích. Náš tým se rozhodl pracovat na projektu, který má pomáhat řidičům a zároveň je dělat spokojenější. Portál řidiče šetří čas lidem díky svému katalogu firem. Pomocí filtrování je snadné si rychle vyhledat vhodnou firmu pro potřebu aktuální služby spojené s vozidly.

Náš tým je tvořen několika specialisty ve svém oboru. Ty doplňují neméně odborní externisté. Specializujeme se pouze na sektor automotive. Za krátkou dobu jsme navázali spolupráci se značkami Toyota, Hyundai nebo Lexus.

V naší firmě jsme všichni nadšenými řidiči a nadšené debaty na témata ohledně motorismu někdy v kanceláři neberou konce. Zároveň se ale musíme potýkat se stejnými problémy, jako všichni ostatní, kteří se po silnicích pohybují. Ať už sedají za volant dvakrát do měsíce nebo je řízení jejich obživou.

To nám umožňuje chápat, jak můžeme nejlépe majitelům automobilů pomoci. Ať už se jedná o závady vyžadující servisní zásah, užitečné rady na cesty nebo třeba pomoc s výběrem vhodného vozu pro jejich potřeby. Svoji práci chápeme především jako poslání, které má usnadnit život všem řidičům.

Tým portálu řidiče

Můžeme vám poradit? Napište nám.