Představení firmy a prezentace na Portále řidiče

Představte svoji firmu a začněte ji prezentovat na unikátní internetové platformě, zaměřující se na sekce auto-moto, životní styl a cestování. Portál denně navštěvují tisíce nejen automobilových příznivců, ale především potencionálních zákazníků, kteří mohou hledat právě vaše služby či vozidla a bylo by škoda o ně přijít.

Kvalitní firemní prezentace je základním kamenem úspěchu při budování povědomí o značce či firmě v online světě. V rámci našeho portálu jsou veškeré další publikační a prezentační kanály s firemní prezentací propojeny a proto věnujeme jejímu vytvoření maximální úsilí.

Firemní prezentaci nabízíme ve čtyřech možných variantách lišících se obsahem prezentovaných údajů a nabízených služeb.

Proč představit a prezentovat firmu na Portále řidiče

100 %
relevance

Jsme oborově zaměřeným portálem s cílením na odvětví auto-moto, životní styl a cestování. Dokážeme vaše produkty a služby prezentovat právě této skupině návštěvníků.

1,7 milionu
návštěvnost

Portál řidiče poskytuje relevantní informace desítkám tisíc svých návštěvníků každý den. Tito lidé zde vyhledávají konkrétní služby, vozidla, aktuality a další motoristické informace.

3 v 1
nabídka

Oproti konkurenci kloubíme několik špičkových technologií dohromady a jsme v tomto jedineční. Jsme firemním katalogem, vyhledavačem vozů i magazínem z oblasti motorismu.

do 7 dnů
konverze

Portál řidiče se jednoznačně zaměřuje na výkon a proto první konverze můžete očekávat již v prvním týdnu od zahájení naší spolupráce.

Co vám představení firmy a prezentace přinese

  • Možnost prezentaci vaší firmy na oborově zaměřeném portále.
  • Publikaci kontaktních údajů, nabídky služeb, prodejních argumentů a mnoha dalších údajů.
  • Zařazení do našeho firemního katalogu ve kterém denně hledají tisíce lidí.
  • Nové potencionální zákazníky hledající vámi nabízené služby či produkty.
  • Budování obecného povědomí o vaší společnosti a značce.
  • Možnost prezentace firmy a nabízených služeb v rámci našeho magazínu a článků.

Varianty firemní prezentace

Varianta FREE

Varianta FREE je určena pro všechny firmy, které nechtějí platit poplatky a mají minimální nebo žádné očekávání, ale chtějí být na portále uvedeny.

Prezentace umožňující vyplnit pouze základní firemní údaje, kontakt a omezenou nabídku služeb. Ve výpisech se firma vypisuje až za ostatními variantami.

Chci verzi zdarma

Varianta START

Varianta START je cílena na firmy, které mají podklady pro prezentaci k dispozici nebo jsou schopné si je zajistit a preferují nízkou cenu.

Prezentace v této variantě umožňuje publikovat základní i rozšířené údaje o firmě, kontakt, logo, fotky a přiřadit ji libovolný počet kategorií a služeb.

Chci verzi START

Varianta PREMIUM

Varianta PREMIUM je určena pro firmy, které nemají podklady v potřebné kvalitě a v prvé řadě je zajímá profesionální přístup a vysoká kvalita výstupu za níž jsou ochotni zaplatit odpovídající odpovída cenu.

Publikovat je možné jakékoliv podporované údaje a média. Ve výpisu katalogu firem je firma upřednostněna před variantami FREE a START.

Chci verzi PREMIUM

Varianta VIP

VIP varianta firemní prezentace je služba určená pro firmy, které chtějí profesionální řešení na míru a nejvyšší možnou kvalitu výstupu s maximální přidanou hodnotou a dodávkou na klíč.

Publikovat je možné jakékoliv podporované údaje a média. Firma s VIP prezentací je vždy zobrazena s nevyšší  prioritou ve výpisech katalogu.

Chci verzi VIP

Další možné formy spolupráce

Zaujala vás nabídka firemní prezentace nebo vás naopak neoslovila? Podívejte se i na další možné formy spolupráce, podívejte se proč s námi spolupracovat a najděte svoje nové zákazníky právě na Portále řidiče.

Ukázka představení firmy a prezentace

Varianta FREE - základní náhled

Varianta START - údaje o firmě a otevírací doba

Varianta PREMIUM - fotogalerie a nabídka vozů

Varianta PREMIUM - projdení argumenty a nabídka služeb

Prezentujte svoji firmu na Portále řidiče a získejte tak nové zákazníky

Chcete zdarma dostávat prémiový obsah, zajímavé nabídky a akce do svého e-mailu?