PRÁCE 🧰

Specialista internetového marketingu
naléhavé

Portál řidiče hledá šikovného specialistu na internetový marketing, který bude mít na starosti tvorbu a správu marketingových kampaní a troufne si i na analýzu klíčových slov.

Požadavky na marketingového specialistu

  • Zkušenosti s digitálním (internetovým) marketingem,
  • orientaci v marketingových kanálech a praxi v online a sociálních sítích,
  • schopnost návrhu a vytvoření marketingových kampaní,
  • zkušenosti s použitím moderních nástrojů na plánování a řízení marketingových kampaní,
  • grafické cítění a schopnost přípravy grafických podkladů pro potřeby digitálních kampaní,
  • alespoň základní povědomí o analýze klíčových slov.

Náplň práce markeťáka

  • Návrh digitálních marketingových kampaní,
  • příprava grafických kreativ pro marketingové kampaně,
  • vytvoření a řízení (správa) marketingových kampaní na sítích Facebook, AdWords, Sklik a dalších sítích,
  • vyhodnocení a reporting marketingových kampaní,
  • tvorba bannerů a dalších marketingových materiálů,
  • komunikace v rámci sociálních sítí,
  • tvorba analýz klíčových slov a dalších marketingových analýz.

Co nabízíme marketingovému specialistovi

  • Mzdu odpovídající zkušenostem a standardu v oboru,
  • práci na plný či částečný úvazek,
  • pravidelnou a různorodou práci na zajímavých projektech v rámci online marketingu,
  • zaškolení v oblastech, ve kterých si nebudeš úplně jistý,
  • možnost práce v jednom z největších auto-moto portálu v ČR,
  • kanceláře v centru Pardubic,
  • kvalitní káva zdarma,
  • firemní akce a benefity.

Staň se markeťákem pro Portál řidiče a dej nám o sobě vědět