Pneuservis Třebíč - rádce výběru

1. 4. 2021 12 min. čtení Tipy a rady Jak vybrat pneu Kde přezout pneumatiky Nákup v pneuservisu Rádce motoristy

Líbilo by se vám najít spolehlivý a kvalitní pneuservis v Třebíči a jeho blízkém okolí, kde vám zajistí veškeré pneu služby? Zajímají vás ceny za jednotlivé služby? Nevíte, který pneuservis v Třebíči si vybrat? Právě pro vás máme tento článek, který vám pomůže s výběrem pneuservisu na Třebíčsku.

Pneuservisy v kraji Vysočina:

  1. Pneuservis Havlíčkův Brod
  2. Pneuservis Jihlava
  3. Pneuservis Třebíč - právě čtete
  4. Pneuservis Žďár nad Sázavou

Jak postupovat při výběru pneuservisu

Při výběru ideálního pneuservisu hraje roly mnoho kritérií, díky kterým najdete ten správný. Jako první by jste si měli určit, jakou službu od pneuservisu požadujete. Jelikož každý pneuservis nabízí jiné činnosti - od přezutí pneumatik až po opravu alu disků nebo uskladnění pneumatik. 

Mezi nejčastěji pohledávané služby patří přezutí pneumatik. Víte, kdy je čas přezout na letní nebo zimní pneumatiky? V zákoně je stanovené období pouze od 1. listopadu do 31. března, nebo pokud je na vozovce viditelný sníh, led nebo námraza. Výměnu můžete provést doma, potrvá vám to ale pravděpodobně déle než v ověřeném pneuservisu. Ceny přezutí pneumatik jsou velmi odlišné, většinou za tuhle službu ale zaplatíte 500-800 Kč.

Pneuservisy Třebíč - katalog firem

Propíchlé nebo jinak poškozené pneumatiky jsou velkým problémem pro řidiče. Samozřejmě propíchnutou pneumatiku lze použít spreje na opravu pneumatiky, pokud ale chcete mít 100% jistotu že bude pneu připravená na další cesty, tak určitě neváhejte využít vyhledat služeb pneuservisů. Oprava jedné píchlé pneu vás vyjde podle rozsahu poškození od 150 do 500 Kč. Demontáž/montáž všech čtyř pneumatik se pohybuje okolo 300 Kč.

Jak poznat kvalitní pneuservis

Jak poznat kvalitní pneuservis

Tradice a počet let na trhu. Pokud pneuservis nabízí své služby desítky let, je nejspíš vyhlášený, kvalitní a zákazníci se k němu rádi sami vrací. 

Jak poznat kvalitní pneuservis

Moderní technické vybavení. Plně automatické zouvačky a vyvažovačky, kvalitní ruční nářadí, dostatečný počet zvedáků a pracovních míst značí, že to pneuservis myslí se svými službami opravdu vážně. Moderní stroje svědčí také o profesionalitě a ekonomické stabilitě podniku. 

Jak poznat kvalitní pneuservis

Proškolený a šikovný personál. Na první pohled nejspíš nepoznáte, jak často se pracovníci pneuservisu vzdělávají. Ale pozorováním jejich úkonů si dokážete všimnout, jak zruční pracovníci jsou. Jestli jim nástroje a disky s pneu padají od ruky, jestli mají čisto na place apod. To vše svědčí o kvalitě služeb. 

Jak poznat kvalitní pneuservis

Široká nabídka doplňkových služeb. Když už vážíte cestu se svým vozidlem do pneuservisu, nejspíš rádi využijete i další návazné služby. Kontrola geometrie, hustění pneu dusíkem, nebo uskladnění pneu do další sezóny značí, že to pneuservis se svými činnostmi myslí vážně. Vám tyto další služby ve výsledku ušetří starosti a čas. 

Jak poznat kvalitní pneuservis

I malý lokální pneuservis může svou kvalitou a cenou předčit velké hráče na trhu. Aby živnostník uspěl na náročném trhu s pneu službami, musí se prosadit vyšší kvalitou a lepšími cenami. Dává si víc záležet na odvedené práci, je vstřícnější ke svým klientům, pracuje i přes oficiální provozní dobu.

Pneuservisy v Třebíči a okolí

V Třebíči a okolí se nachází zhruba 65 pneuservisů, které nabízí rozličné služby:

Zákonné požadavky na hloubku dezénu

Pozor si také dejte, jestli již nepotřebujete nové pneumatiky, minimální hloubka dezénu pro letní pneumatiky je 1,6 mm a pro zimní pneu 4 mm. Není tak radno podceňovat téměř nebo kompletně sjeté pláště pneumatik. Nakoupit pneu můžete online podle specifického rozměru nebo zajít do pneuservisu a nechat si poradit od odborníků.

Přemýšlíte o výběru pneu pro vaše auto? Máte již v plánu koupi nových letních nebo zimních pneumatik? Podívejte se na série článků o pneumatikách, které jsme přehledně seřadili v rádci Portálu řidiče.

Poslední věcí (ale neméně důležitou), nad kterou byste měli rozmýšlet je uskladnění pneumatik. V úvahu připadá uskladnění pneumatik doma, dejte ale pozor, že při špatném uskladnění se může životnost a bezpečnost pneumatik nenávratně vytrácet. Cena uskladnění pneumatik je v pneuservisech v průměru 400 Kč.

Autorizované pneuservisy v Třebíči

Pneu služby v okolních okresech

  • Pneuservisy Havlíčkův brod - Nejzastoupenějšími pneu službami ve městě  jsou huštění pneumatik, přezutí pneu a výměna pneumatik. Kompletní seznam pneuservisů v Havlíčkově Brodě naleznete zde.
  • Pneuservisy Jihlava - Ve městě  lze poptávat pneu služby jakožto přezutí pneu, prodej pneu nebo geometrie kol. Pomůžeme vám nalézt kvalitní pneuservis v Jihlavy. 
  • Pneuservisy Pelhřimov - Město na Vysočině Vám nabídne mnoho pneuservisů, které nabízí opravu, výměnu nebo uskladnění pneumatik. Vybírejte z katalogu pneuservisů v Pelhřimově.
  • Pneuservisy Žďár nad Sázavou - Okres v kraji Vysočina, ve kterém naleznete různorodé pneu služby - geometrie kol, přezutí pneu, vyvážení kol a mnoho dalšího.

Pneuservisy Třebíč pro nákladní vozidla

Mohlo by vás také zajímat - psali jsme na Portálu řidiče

Zdroj médií: Redakce

Podobné články