🇦🇹 Diesel 1,67 € Natural 95 1,55 € 🇨🇿 Diesel 38,09 Kč Natural 95 37,60 Kč 🇩🇪 Diesel 1,73 € Natural 95 1,75 € 🇫🇷 Diesel 1,78 € Natural 95 1,79 € 🇭🇷 Diesel 1,48 € Natural 95 1,46 € 🇭🇺 Diesel 601,54 HUF Natural 95 581,17 HUF 🇮🇹 Diesel 1,80 € Natural 95 1,81 € 🇵🇱 Diesel 6,64 PLN Natural 95 6,47 PLN 🇸🇮 Diesel 1,54 € Natural 95 1,51 € 🇸🇰 Diesel 1,61 € Natural 95 1,49 € 🇦🇹 Diesel 1,67 € Natural 95 1,55 € 🇨🇿 Diesel 38,09 Kč Natural 95 37,60 Kč 🇩🇪 Diesel 1,73 € Natural 95 1,75 € 🇫🇷 Diesel 1,78 € Natural 95 1,79 € 🇭🇷 Diesel 1,48 € Natural 95 1,46 € 🇭🇺 Diesel 601,54 HUF Natural 95 581,17 HUF 🇮🇹 Diesel 1,80 € Natural 95 1,81 € 🇵🇱 Diesel 6,64 PLN Natural 95 6,47 PLN 🇸🇮 Diesel 1,54 € Natural 95 1,51 € 🇸🇰 Diesel 1,61 € Natural 95 1,49 €

Pneuservis Strakonice - rádce výběru

5. 3. 2021 5 min. čtení diskuze (0) Tipy a rady Jak vybrat pneu Kde přezout pneumatiky Nákup v pneuservisu Rádce motoristy

Hledáte pneuservis kde Vám přezují pneumatiky, opravit kolo nebo uskladnit pneu? Na kolik Vás tyto služby vyjdou ve Strakonicích? Jak a čím se pneuservisy liší? Níže naleznete všechny potřebné informace, které vám odpoví na zmíněné otázky a pomohou, tak s výběrem toho správného pneuservisu ve Strakonicích a okolí.

Pneuservisy Strakonice

Pneuservisy v Jihočeském kraji:

 1. Pneuservis Písek
 2. Pneuservis České Budějovice
 3. Pneuservis Tábor
 4. Pneuservis Český Krumlov
 5. Pneuservis Strakonice - právě čtete

Jak postupovat při výběru pneuservisu

Volba toho správného pneuservisu může být občas obtížná, jelikož existuje mnoho kritérií pro volbu toho správného. Jako první  by jste si měli určit, jakou službu od pneuservisu vyžadujete a co potřebujete. Jednotlivé pneuservisy nabízí různorodé služby - od přezutí pneu až po opravu alu disků či uskladnění pneumatik.

Mezi nejčastěji hledanou a poptávanou službu patří přezutí pneumatik. Víte, kdy je čas přezout na letní nebo zimní pneumatiky? Zákonem stanové období je pouze od 1. listopadu do 31. března, pokud je na vozovce viditelný sníh, led nebo námraza. Jedna z možností je si pneumatiky přezout doma, potrvá vám to ale pravděpodobně déle než v ověřeném pneuservisu. Ceny přezutí pneumatik jsou velmi odlišné, většinou za tuhle službu ale zaplatíte 450-800 Kč.

Pneuservisy Strakonice - katalog firem

Poškozené pneumatiky jsou velkým strašákem řidičů, například propíchlé kolo. Samozřejmě, to lze opravit sprejem na opravu pneumatiky, ale pokud chcete mít 100% jistotu že je kolo v pořádku a připraveno na další cesty, tak neváhejte využít služeb pneuservisu. Oprava jedné píchlé pneu vás vyjde podle rozsahu poškození od 150 do 500 Kč. Demontáž/montáž všech čtyř pneumatik se pohybuje okolo 300 Kč.

Jak poznat kvalitní pneuservis

Jak poznat kvalitní pneuservis

Tradice a počet let na trhu. Pokud pneuservis nabízí své služby desítky let, je nejspíš vyhlášený, kvalitní a zákazníci se k němu rádi sami vrací. 

Jak poznat kvalitní pneuservis

Moderní technické vybavení. Plně automatické zouvačky a vyvažovačky, kvalitní ruční nářadí, dostatečný počet zvedáků a pracovních míst značí, že to pneuservis myslí se svými službami opravdu vážně. Moderní stroje svědčí také o profesionalitě a ekonomické stabilitě podniku. 

Jak poznat kvalitní pneuservis

Proškolený a šikovný personál. Na první pohled nejspíš nepoznáte, jak často se pracovníci pneuservisu vzdělávají. Ale pozorováním jejich úkonů si dokážete všimnout, jak zruční pracovníci jsou. Jestli jim nástroje a disky s pneu padají od ruky, jestli mají čisto na place apod. To vše svědčí o kvalitě služeb. 

Jak poznat kvalitní pneuservis

Široká nabídka doplňkových služeb. Když už vážíte cestu se svým vozidlem do pneuservisu, nejspíš rádi využijete i další návazné služby. Kontrola geometrie, hustění pneu dusíkem, nebo uskladnění pneu do další sezóny značí, že to pneuservis se svými činnostmi myslí vážně. Vám tyto další služby ve výsledku ušetří starosti a čas. 

Jak poznat kvalitní pneuservis

I malý lokální pneuservis může svou kvalitou a cenou předčit velké hráče na trhu. Aby živnostník uspěl na náročném trhu s pneu službami, musí se prosadit vyšší kvalitou a lepšími cenami. Dává si víc záležet na odvedené práci, je vstřícnější ke svým klientům, pracuje i přes oficiální provozní dobu.

Pneuservisy v Brně a okolí

Ve Strakonicích a okolí se nachází zhruba 39 pneuservisů, které nabízí rozličné služby:

Zákonné požadavky na hloubku dezénu

Pozor si také dejte, jestli již nepotřebujete nové pneumatiky, minimální hloubka dezénu pro letní pneumatiky je 1,6 mm a pro zimní pneu 4 mm. Není tak radno podceňovat téměř nebo kompletně sjeté pláště pneumatik. Nakoupit pneu můžete online podle specifického rozměru nebo zajít do pneuservisu a nechat si poradit od odborníků.

Přemýšlíte o výběru pneu pro vaše auto? Máte již v plánu koupi nových letních nebo zimních pneumatik? Podívejte se na série článků o pneumatikách, které jsme přehledně seřadili v rádci Portálu řidiče.

Poslední věcí (ale neméně důležitou), nad kterou byste měli rozmýšlet je uskladnění pneumatik. V úvahu připadá uskladnění pneumatik doma, dejte ale pozor, že při špatném uskladnění se může životnost a bezpečnost pneumatik nenávratně vytrácet. Cena uskladnění pneumatik je v pneuservisech v průměru 400 Kč.

Autorizované pneuservisy Strakonice a okolí

Pneu služby v okolních okresech

 • Pneuservisy České Budějovice - Nejzastoupenějšími pneu službami v Českých Budějovicích  jsou huštění pneumatik, přezutí pneu a výměna pneumatik. Kompletní seznam pneuservisů v Českých Budějovicích naleznete zde.
 • Pneuservisy Český Krumlov - V Českém Krumlově lze poptávat pneu služby jakožto přezutí pneu, prodej pneu nebo geometrie kol. Pomůžeme vám nalézt kvalitní pneuservis v Českém Krumlově.
 • Pneuservisy Jindřichův Hradec - Jindřichův Hradec se může chlubit rozsáhlou nabídkou pneuservisů, které nabízí opravu, výměnu nebo uskladnění pneumatik. Vybírejte z katalogu pneuservisů v Jindřichově Hradci.
 • Pneuservisy Písek - Okres v Jihočeském kraji, ve kterém naleznete různorodé pneu služby - geometrie kol, přezutí pneu, vyvážení kol a mnoho dalšího.
 • Pneuservisy Prachatice - Do častých pneu služeb, ve městě, lze zařadit například prodej pneu, huštění pneumatik nebo také výměnu pneumatik. Více nabízených služeb v Prachaticích naleznete zde.
 • Pneuservisy Tábor- Ve městě tábor máte možnost vybírat mezi uskladněním pneumatik, opravou ALU disků nebo přezutím pneumatik. Rádi vám s výběrem pneuservisu v Táboře poradíme.

Pneuservisy Strakonice pro dodávky

Mohlo by vás také zajímat - psali jsme na Portálu řidiče

Zdroj médií: Redakce.

Podobné články