PRÁCE 🧰

Pneuservis Přerov - který vybrat?

12. 1. 2021 4 min. čtení diskuze (0) Tipy a rady Jak vybrat pneu Kde přezout pneumatiky Nákup v pneuservisu Rádce motoristy

Píchli jste či máte jinak poškozené kolo a hledáte pneuservis v Přerově? Na kolik jednotlivé služby v Přerově vyjdou? Jak a čím se jednotlivé pneuservisy liší? Níže naleznete odpovědi na výše uvedené otázky a pomohou vám s výběrem toho správného pneuservisu v Přerově a okolí.

Pneuservisy Přerov

Pneuservisy v Olomouckém kraji:

  1. Pneuservis Šternberk
  2. Pneuservis Olomouc
  3. Pneuservis Prostějov
  4. Pneuservis Přerov - právě čtete

Jak postupovat při výběru pneuservisu

Zvolit ten správný pneuservis je mnohdy obtížné a existuje mnoho kritérií podle kterých zvolit ten správný. Jako první je si určit, jakou službu hledáte a co od pneuservisu vyžadujete. Jednotlivé pneuservisy totiž nabízí různorodé služby a činnosti - od přezutí pneu až po hustění pneumatik či geometrii kol.

Jednou z nejvíce vyhledávanou a poptávanou službou je přezutí pneumatik. Víte, kdy je čas přezout na letní nebo zimní pneumatiky? Zákonem stanové období je pouze od 1. listopadu do 31. března, pokud je na vozovce viditelný sníh, led nebo námraza. Troufnout si na to můžete doma, potrvá vám to ale pravděpodobně déle než v ověřeném pneuservisu. Ceny přezutí pneumatik jsou velmi odlišné, většinou za tuhle službu ale zaplatíte 600-800 Kč.

Pneuservisy Přerov - katalog firem

Propíchlé nebo jinak poškozené pneumatiky jsou velkým strašákem řidičů. Samozřejmě, existují spreje na opravu pneumatiky, pokud chcete mít ale servis od profesionálů a jistotu, že bude pneu na 100% připravená pro další cesty, je vhodné využít služeb pneuservisu. Oprava jedné píchlé pneu vás vyjde podle rozsahu poškození od 150 do 500 Kč. Demontáž/montáž všech čtyř pneumatik se pohybuje okolo 300 Kč.

Jak poznat kvalitní pneuservis

Jak poznat kvalitní pneuservis

Tradice a počet let na trhu. Pokud pneuservis nabízí své služby desítky let, je nejspíš vyhlášený, kvalitní a zákazníci se k němu rádi sami vrací. 

Jak poznat kvalitní pneuservis

Moderní technické vybavení. Plně automatické zouvačky a vyvažovačky, kvalitní ruční nářadí, dostatečný počet zvedáků a pracovních míst značí, že to pneuservis myslí se svými službami opravdu vážně. Moderní stroje svědčí také o profesionalitě a ekonomické stabilitě podniku. 

Jak poznat kvalitní pneuservis

Proškolený a šikovný personál. Na první pohled nejspíš nepoznáte, jak často se pracovníci pneuservisu vzdělávají. Ale pozorováním jejich úkonů si dokážete všimnout, jak zruční pracovníci jsou. Jestli jim nástroje a disky s pneu padají od ruky, jestli mají čisto na place apod. To vše svědčí o kvalitě služeb. 

Jak poznat kvalitní pneuservis

Široká nabídka doplňkových služeb. Když už vážíte cestu se svým vozidlem do pneuservisu, nejspíš rádi využijete i další návazné služby. Kontrola geometrie, hustění pneu dusíkem, nebo uskladnění pneu do další sezóny značí, že to pneuservis se svými činnostmi myslí vážně. Vám tyto další služby ve výsledku ušetří starosti a čas. 

Jak poznat kvalitní pneuservis

I malý lokální pneuservis může svou kvalitou a cenou předčit velké hráče na trhu. Aby živnostník uspěl na náročném trhu s pneu službami, musí se prosadit vyšší kvalitou a lepšími cenami. Dává si víc záležet na odvedené práci, je vstřícnější ke svým klientům, pracuje i přes oficiální provozní dobu.

Pneuservisy v Přerově a okolí

V Přerově a okolí se nachází zhruba 54 pneuservisů, které nabízí rozličné služby:

Zákonné požadavky na hloubku dezénu

Pozor si také dejte, jestli již nepotřebujete nové pneumatiky, minimální hloubka dezénu pro letní pneumatiky je 1,6 mm a pro zimní pneu 4 mm. Není tak radno podceňovat téměř nebo kompletně sjeté pláště pneumatik. Nakoupit pneu můžete online podle specifického rozměru nebo zajít do pneuservisu a nechat si poradit od odborníků.

Přemýšlíte o výběru pneu pro vaše auto? Máte již v plánu koupi nových letních nebo zimních pneumatik? Podívejte se na série článků o pneumatikách, které jsme přehledně seřadili v rádci Portálu řidiče.

Poslední věcí (ale neméně důležitou), nad kterou byste měli rozmýšlet je uskladnění pneumatik. V úvahu připadá uskladnění pneumatik doma, dejte ale pozor, že při špatném uskladnění se může životnost a bezpečnost pneumatik nenávratně vytrácet. Cena uskladnění pneumatik je v pneuservisech v průměru 400 Kč.

Autorizované pneuservisy v Přerově

Pneu služby v okolních okresech

  • Pneuservisy Jeseník - Nejzastoupenějšími pneu službami ve městě jsou huštění pneumatik, přezutí pneu a výměna pneumatik. Kompletní seznam pneuservisů v Jeseníku naleznete zde.
  • Pneuservisy Olomouc - Ve městě lze poptávat pneu služby jakožto přezutí pneu, prodej pneu nebo geometrie kol. Pomůžeme vám nalézt kvalitní pneuservis v Olomouci.
  • Pneuservisy Prostějov - Prostějov se může chlubit rozsáhlou nabídkou pneuservisů, které nabízí opravu, výměnu nebo uskladnění pneumatik. Vybírejte z katalogu pneuservisů v Prostějově.
  • Pneuservisy Šumperk - V Šumperku naleznete různorodé pneu služby - geometrie kol, přezutí pneu, vyvážení kol a mnoho dalšího.

Pneuservisy Přerov pro nákladní vozidla

Mohlo by vás také zajímat - psali jsme na Portálu řidiče

Zdroj médií: Redakce.

Podobné články