PRÁCE 🧰

Nabídka práce pojišťovací poradce ve Středočeském kraji

Nabídka práce a volná pracovní místa na pozici pojišťovací poradce ve Středočeském kraji. Vybírejte z 1 nabídky od 1 firmy.

Vložit nabídku

Filtrovat nabídky

Lokalita

Středočeský kraj

Hledaný text

Plat

Úvazek

Obor

více oborů

Pozice

více pozic

Benefity

více benefitů

Vhodné pro

více možností

Požadované jazyky

více jazyků

Čestlice Renocar, a.s. – Praha plný úvazek

aktualizováno před týdnem a více

Hledáte zaměstnání v oboru auto-moto? Portál řidiče přináší jedinečnou nabídku 1 inzerátu na pozici pojišťovací poradce v lokalitě Středočeský kraj.

Jaká je pracovní náplň pojišťovacího poradce

Pojišťovací poradce se zabývá pojištěním a poskytováním poradenství v této oblasti. Jeho hlavní pracovní náplní je získávání nových zákazníků a udržování stávajících včetně vyřizování jejich požadavků.

Pojišťovací poradce musí být dobře obeznámen s nabízenými produkty, jejich podmínkami a musí být schopen zákazníkům vysvětlit, jaké jsou jejich výhody a rizika. Dále musí být schopen vypracovat nabídky, smlouvy a sjednávat pojištění.

Co je požadováno na pozici pojišťovacího poradce

Pro práci pojišťovacího poradce je žádoucí absolvování středního vzdělání s maturitou v oboru ekonomika a podnikání, případně v oborech logistické a finanční služby nebo obchodní akademie.

Pojišťovací agent musí být schopný pracovat s lidmi. Dále je důležité, aby byl dobře informovaný o produktech a službách pojišťoven a uměl klientům nabídnout to nejlepší pojištění. Předchozí praxe na obdobné pozici je výhodou. V neposlední řadě musí být schopen zvládat stresové situace, být pečlivý a komunikativní a mít dobré organizační schopnosti.

Plat pojišťovacího poradce

Platové rozmezí na pozici pojišťovacího poradce se pohybuje od 35 000 korun do 55 000 korun. Konečný plat se může lišit v závislosti na předchozích zkušenostech, druhu podnikání nebo lokalitě, ve kterém je práce vykonávána.

Průměrné platy pojišťovacího poradce v městech
MěstoPrůměrný plat (Kč)
Olomouc40 200
Liberec41 500
Pardubice47 500

Prezentujte nabídku práce na unikátním auto-moto portálu

Hledáte nové zaměstnance nebo nabízíte odborné služby související s oblastí auto-moto? Vložte si nabídku práce na náš oborový portál a prezentuje ji tisícům potenciálních zájemců denně.