PRÁCE 🧰

Nabídka práce obchoďák

Jste spolehlivý a máte smysl pro obchod? Najděte si práci jako obchodní zástupce! Na Portálu řidiče naleznete širokou škálu různých nabídek volných pracovních míst pro pozici obchodní zástupce v auto-moto oboru.  Vybírejte z 6 nabídek od 3 firem.

Vložit nabídku

Filtrovat nabídky

Lokalita

Hledaný text

Plat

Úvazek

Obor

více oborů

Pozice

více pozic

Benefity

více benefitů

Vhodné pro

více možností

Požadované jazyky

více jazyků

Chrudim Kubišta Transport plný úvazek

aktualizováno před týdnem a více

PLZEŇ LKQ CZ s.r.o. plný úvazek

aktualizováno před týdnem a více

PLZEŇ LKQ CZ s.r.o. plný úvazek

aktualizováno před týdnem a více

Nabídky práce dle vašich preferencí na e-mail

Nechcete přijít o žádnou nabídku práce? Automaticky vám zašleme nové nabídky vyhovující nastavenému filtru na váš e-mail. Registrací souhlasíte s uchováním osobních údajů a jejich ochranou a podmínkami užití Portálu řidiče.

Říčany Inter Cars Česká Republika s.r.o. plný úvazek

aktualizováno před týdnem a více

Vestec Inter Cars Česká Republika s.r.o. plný úvazek

aktualizováno před týdnem a více

Kolín Inter Cars Česká Republika s.r.o. plný úvazek

aktualizováno před týdnem a více

Hledáte zaměstnání v oboru auto-moto? Portál řidiče přináší jedinečnou nabídku 6 inzerátů na pozici obchoďák.

Jaká je pracovní náplň obchoďáka

Pracovní náplň obchoďáka, neboli obchodního zástupce je zajištění prodeje produktů nebo služeb zákazníkům a následná péče o ně. To zahrnuje aktivní komunikaci s klienty, zjišťování jejich potřeb a požadavků a poskytování řešení. Obchoďák dále vyjednává se zákazníky o podmínkách, slevách nebo nabídkách a může řešit případné reklamace.

Hlavním cílem obchodního zástupce je zvýšení prodejnosti a hledání nových obchodních příležitostí. K tomu musí využívat různé prodejní techniky a marketingové strategie, sledovat trh a konkurenci, pravidelně a aktivně hledat nové zákazníky. Významnou součástí práce obchodního zástupce je také prezentace produktů a služeb společnosti potenciálním zákazníkům. To zahrnuje schopnost vysvětlit výhody produktů a jejich použití, odpovědět na otázky zákazníků a přesvědčit je o výhodách nakupování u společnosti.

Co je požadováno na pozici obchoďáka

Kvalifikací pro práci obchoďáka může být absolvování středního vzdělání s maturitní zkouškou (bez vyučení) v oboru ekonomika a podnikání. Dále pak mohou stačit i obory ekonomika a podnikání, obchodní akademie, provoz obchodu nebo obchodník.

Výhodná je taktéž předchozí praxe na obdobné pozici. Je vyžadována spolehlivost samostatnost i týmový duch. Profesní kvalifikace: obchodní zástupce/zástupkyně (velkoobchodu), obchodní cestující. Často je požadován i řidičský průkaz skupiny B.

Plat obchoďáka

Plat obchoďáka se pohybuje v průměru kolem 45 000. Konečný plat se může lišit v závislosti na předchozích zkušenostech, nebo kraji, ve kterém je práce vykonávána. Konkrétní výše odměny se pohybuje podle délky praxe a dovedností konkrétního zaměstnance.

Průměrné platy obchoďáka v městech
MěstoPrůměrná mzda (Kč)
Liberec45 500
Kroměříž45 900
Plzeň56 800

Prezentujte nabídku práce na unikátním auto-moto portálu

Hledáte nové zaměstnance nebo nabízíte odborné služby související s oblastí auto-moto? Vložte si nabídku práce na náš oborový portál a prezentuje ji tisícům potenciálních zájemců denně.

Máme pro vás zajímavé rady, tipy a akční auto-moto nabídky nejen na jaro. Chcete o nich vědět?