PRÁCE 🧰

Nabídka práce automechanik

Umíte to s auty a máte zkušenosti s jejich diagnostikou či opravami? Vyberte si z mnoha nabídek volných pracovních míst pro pozici automechanika. Mechanik pro Prahu, Ostravu, či Brno? Žádný problém, u nás najdete pracovní nabídky po celé ČR.  Vybírejte z 359 nabídek od 318 firem se mzdou až 120 000 Kč.

Vložit nabídku

Filtrovat nabídky

Lokalita

Hledaný text

Plat

Úvazek

Obor

více oborů

Pozice

více pozic

Benefity

více benefitů

Vhodné pro

více možností

Požadované jazyky

více jazyků

Praha 10 Auto ESA plný úvazek
43 000 - 46 000 Kč naléhavé
aktualizováno dnes

Most Autoservis Kasárna s.r.o. plný úvazek
25 000 - 50 000 Kč

Humpolec pbtrade, s.r.o. plný úvazek

aktualizováno před 6 dny

Nabídky práce dle vašich preferencí na e-mail

Nechcete přijít o žádnou nabídku práce? Automaticky vám zašleme nové nabídky vyhovující nastavenému filtru na váš e-mail. Registrací souhlasíte s uchováním osobních údajů a jejich ochranou a podmínkami užití Portálu řidiče.

Vizovice JANCIK transport, s.r.o. plný úvazek
35 000 - 50 000 Kč

Karlovy Vary Autoservis KV s.r.o. plný úvazek

Třeboň AutoMeškan SH s.r.o. plný úvazek

Vsetín KOTRLA a.s. plný úvazek

aktualizováno před týdnem a více

Želešice SERVIS PLUS, a.s. plný úvazek

Liberec Europe Automotive Holding a.s. plný úvazek

Jablonec nad Nisou P. C. Sped Trans s.r.o. plný úvazek
od 35 000 Kč

Praha 1 Miracar, s.r.o. plný úvazek
25 000 - 40 000 Kč

Valašské Meziříčí ESAS AUTO s.r.o. plný úvazek

ČESKÉ BUDĚJOVICE Auto BALKAR plný úvazek

Opatovice nad Labem JP Autoservis, s.r.o. plný úvazek

Třinec PRO NORTH CZECH, a.s. plný úvazek

Bukovno RENTandService24 s.r.o. plný úvazek
30 000 - 49 999 Kč

Solnice Wotan Forest, a.s. plný úvazek

Jablonec nad Nisou Daslog s.r.o. plný úvazek

Odry Piešťanský X-Force a.s. plný úvazek

Hledáte zaměstnání v oboru auto-moto? Portál řidiče přináší jedinečnou nabídku 359 inzerátů na pozici automechanik.

Jaká je náplň práce automechanika

Obvyklou náplní práce automechanika je především diagnostika vozidel, navržení vhodného postupu oprav a samotné provádění oprav nebo výměn. Práce automechanika také zahrnuje záruční opravy a prohlídky. Pokud daný autoservis poskytuje tyto služby, tak na automechaniky čeká také výměna pneumatik. Automechanici najdou uplatnění také na stanicích technické kontroly, kde stav vozidel prověřují.

Co je potřeba k výkonu práce automechanika

Pro vykonávání práce automechanika je třeba vystudovat příslušný obor. Ten najdete na středních školách a odborných učilištích pod názvem Mechanik opravář motorových vozidel.

Vzhledem k tomu, že konstrukce a výbava vozidel se neustále vyvíjí, je třeba, aby se automechanici neustále udržovali v obraze a neustále se dál vzdělávali. Díky tomu jsou schopni provádět svou práci dobře.

Průměrný plat automechanika

Jako automechanik můžete očekávat průměrný plat v rozmezí 20 000 až 50 000 Kč. Konkrétní výše mzdy mechanika aut je závislá na jeho zkušenostech a schopnostech. Svou roli hraje také umístění pneuservisu, mechanik v Praze a větších městech si přijde na vyšší peníze než na menších městech nebo vesnicích.

Prezentujte nabídku práce na unikátním auto-moto portálu

Hledáte nové zaměstnance nebo nabízíte odborné služby související s oblastí auto-moto? Vložte si nabídku práce na náš oborový portál a prezentuje ji tisícům potenciálních zájemců denně.