PRÁCE 🧰

Nabídka práce autolakýrník

Láká vás práce lakýrníka v oboru auto-moto? Přinášíme vám volná pracovní místa a nabídky práce pro pozici autolakýrníka. Neomezujeme se pouze na jednu oblast, zájemci u nás najdou nabídky pro autolakýrníky z Prahy, Brna či Ostravy. Vybírejte z 15 nabídek od 12 firem se mzdou až 70 000 Kč.

Vložit nabídku

Filtrovat nabídky

Lokalita

Hledaný text

Plat

Úvazek

Obor

více oborů

Pozice

více pozic

Benefity

více benefitů

Vhodné pro

více možností

Požadované jazyky

více jazyků

Praha 10 EURO MOTORS plný úvazek
32 000 - 70 000 Kč
aktualizováno před 2 dny

Kožušany-Tážaly PTA Servis Olomouc s.r.o. plný úvazek
50 000 - 60 000 Kč + 30 000 Kč n. p.
aktualizováno před týdnem a více

Nabídky práce dle vašich preferencí na e-mail

Nechcete přijít o žádnou nabídku práce? Automaticky vám zašleme nové nabídky vyhovující nastavenému filtru na váš e-mail. Registrací souhlasíte s uchováním osobních údajů a jejich ochranou a podmínkami užití Portálu řidiče.

Praha 4 SAGA PRAHA s.r.o. plný úvazek

Karlovy Vary AUTOSERVIS KV s.r.o. plný či zkrácený úvazek

Rychnov nad Kněžnou T.J. LSD Road s.r.o. plný úvazek

PROSTĚJOV Automechanika, a.s. plný úvazek

Liberec AUTO ENGE, a.s. plný úvazek

Olomouc CENTRUM Moravia, spol. s r.o. plný úvazek
45 000 - 55 000 Kč

Slaný F.X. MEILLER Slaný s.r.o. plný úvazek
37 000 - 45 000 Kč + 15 000 Kč n. p.

Chrudim Auto Hybeš s.r.o. plný či zkrácený úvazek

Karlovy Vary AUTOSERVIS KV s.r.o. plný úvazek

Dvůr Králové nad Labem O.K. Trans Praha spol. s.r.o. plný úvazek

Ostrava Maxion Wheels Czech s.r.o. plný úvazek

Hledáte zaměstnání v oboru auto-moto? Portál řidiče přináší jedinečnou nabídku 15 inzerátů na pozici autolakýrník.

Jaká je náplň práce na pozici autolakýrník

Pracovní náplň autolakýrníka spočívá v posuzování druhu a rozsahu poškození povrchových částí vozidla, příprava materiálů pro natírání a ošetřování karosérií, následné nanesení nátěru a jeho úprava. Autolakýrník pracuje s různými typy barev, lakovacích materiálů a speciálních přípravků, a proto musí být schopen správně zvolit technologii a postup práce. Obsluha vybavení autolakovny a montáž částí karoserie je samozřejmostí.

Co je požadováno na pozici lakýrníka

Kvalifikací pro práci autolakýrníka může být absolvování středního vzdělání s výučním listem v oboru lakýrník nebo lakýrnické práce. Výhodná je taktéž předchozí praxe na obdobné pozici. Někdy se požaduje i řidičský průkaz skupiny B či C. Je vyžadována spolehlivost samostatnost i týmový duch. Ochota učit se nové techniky a postupy v oblasti lakýrnictví.

Plat na pozici autolakýrník

Platové rozmezí na pozici autolakýrník se pohybuje od 30 000 korun do 50 000 korun. Konečný plat se může lišit v závislosti na předchozích zkušenostech,  nebo lokalitě, ve kterém je práce vykonávána.

Průměrné platy autolakýrníka v městech
MěstoPrůměrný plat (Kč)
Olomouc30 600
Plzeň40 401
Hradec Králové44 200

Prezentujte nabídku práce na unikátním auto-moto portálu

Hledáte nové zaměstnance nebo nabízíte odborné služby související s oblastí auto-moto? Vložte si nabídku práce na náš oborový portál a prezentuje ji tisícům potenciálních zájemců denně.