PRÁCE 🧰

Nabídka práce asistent prodeje

Máte obchodního ducha a rádi byste si našli zaměstnání v oboru auto-moto? U nás můžete vybírat z množství nabídek volných pracovních míst pro asistenty prodeje. Vybírejte z 16 nabídek od 6 firem se mzdou až 35 000 Kč.

Vložit nabídku

Filtrovat nabídky

Lokalita

Hledaný text

Plat

Úvazek

Obor

více oborů

Pozice

více pozic

Benefity

více benefitů

Vhodné pro

více možností

Požadované jazyky

více jazyků

Praha 10 AUTOPORT, s.r.o. plný úvazek

aktualizováno před týdnem a více

Praha 1 RegioJet a.s. brigáda

Nabídky práce dle vašich preferencí na e-mail

Nechcete přijít o žádnou nabídku práce? Automaticky vám zašleme nové nabídky vyhovující nastavenému filtru na váš e-mail. Registrací souhlasíte s uchováním osobních údajů a jejich ochranou a podmínkami užití Portálu řidiče.

Hranice RegioJet a.s. brigáda
120 - 140 Kč

PŘEROV RegioJet a.s. brigáda

Ostrava RegioJet a.s. brigáda

Brno RegioJet a.s. brigáda
110 - 220 Kč

Kolín RegioJet a.s. zkrácený úvazek

ÚSTÍ NAD LABEM RegioJet a.s. zkrácený úvazek

Praha e-spz s.r.o. plný úvazek
29 000 - 35 000 Kč

Hradec Králové Fa RENE a.s. - Mercedes-Benz plný úvazek
25 000 - 28 000 Kč

Zlín LKQ CZ s.r.o. plný úvazek

Praha 6 LKQ CZ s.r.o. plný úvazek

Praha 9 LKQ CZ s.r.o. plný úvazek

Litoměřice LKQ CZ s.r.o. plný úvazek

Říčany Nagel Česko s.r.o. plný úvazek

Hledáte zaměstnání v oboru auto-moto? Portál řidiče přináší jedinečnou nabídku 16 inzerátů na pozici asistent prodeje.

Jaká je pracovní náplň asistenta prodeje

Náplň práce asistenta prodeje se obvykle liší v závislosti na konkrétní firmě a místě působení. Prodejce je zodpovědný za prodej produktů zákazníkům. Tato práce zahrnuje taktéž konzultace a vyhledávání nejvhodnějšího produktu pro potřeby zákazníků. Prodejce musí být schopen poskytnout zákazníkům odbornou pomoc při výběru správného produktu a při řešení problémů s výrobky komunikuje se servisním oddělením.

Asistent prodeje se musí skvěle orientovat v cenách, aby byl schopen stanovit správnou prodejní cenu, a musí umět dobře komunikovat se zákazníky, aby jim dokázal poskytnout vysokou úroveň služeb.

Co je požadováno na pozici asistent prodeje

Kvalifikací pro práci asistenta prodeje může být absolvování středního vzdělání s výučním listem v oboru prodavač, obchodník, obchodní provoz. Případně pak prodavač nebo obchodník.

Výhodná je taktéž předchozí praxe na obdobné pozici. Je vyžadována spolehlivost samostatnost i týmový duch. Na pozici asistenta prodeje je potřeba příjemný kultivovaný prozákaznický přístup, znalost a aktivní zájem o oblast prodeje. Pro asistenta prodeje je klíčové mít vysokou úroveň komunikačních schopností. Prodejce musí být obeznámen s trendy a novinkami na trhu, sledovat konkurenci a snažit se vylepšovat a zdokonalovat nabízené produkty a služby.

Plat asistenta prodeje

Průměrná mzda asistenta prodeje vychází na 27 000 korun. Konečný plat se může lišit v závislosti na předchozích zkušenostech, nebo lokalitě, ve kterém je práce vykonávána.

Průměrné platy asistenta prodeje v městech
MěstoPrůměrný plat (Kč)
Olomouc24 000
Ostrava25 800
Hradec Králové30 900

Prezentujte nabídku práce na unikátním auto-moto portálu

Hledáte nové zaměstnance nebo nabízíte odborné služby související s oblastí auto-moto? Vložte si nabídku práce na náš oborový portál a prezentuje ji tisícům potenciálních zájemců denně.