PRÁCE 🧰

Nabídka práce dispečer dopravy

Disponujete smyslem pro organizaci a máte zájem o práci dispečera dopravy? Na Portálu řidiče naleznete množství nabídek volných pracovních míst právě pro tuto pozici po celé ČR.  Vybírejte z 63 nabídek od 46 firem se mzdou až 60 000 Kč.

Vložit nabídku

Filtrovat nabídky

Lokalita

Hledaný text

Plat

Úvazek

Obor

více oborů

Pozice

více pozic

Benefity

více benefitů

Vhodné pro

více možností

Požadované jazyky

více jazyků

Ostrava GARANTRANS s.r.o. plný úvazek

aktualizováno před týdnem a více

Domažlice JFSPED, s.r.o. plný úvazek
25 000 - 35 000 Kč

Střelice SMEJKAL transportation-express, s.r.o. plný úvazek

Nabídky práce dle vašich preferencí na e-mail

Nechcete přijít o žádnou nabídku práce? Automaticky vám zašleme nové nabídky vyhovující nastavenému filtru na váš e-mail. Registrací souhlasíte s uchováním osobních údajů a jejich ochranou a podmínkami užití Portálu řidiče.

Vítanov Bříza logistics s.r.o. plný úvazek

Pardubice CEE Logistics a.s. plný úvazek

Mladá Boleslav CEE Logistics a.s. plný úvazek

Mýto BAGGER, a. s. plný úvazek

Praha 10 RegioJet a.s. plný úvazek

Praha 1 RegioJet a.s. plný úvazek

PLZEŇ JOCHSTAV s.r.o. plný úvazek
35 000 - 40 000 Kč

Chodová Planá Ihro Transport & Logistik, s.r.o. plný úvazek

Dubí STEBAL Spedition, s.r.o. plný úvazek

Mokré Lazce Tondau s.r.o. plný úvazek

Týn nad Vltavou JAFA ZEMĚDĚLSKÉ SLUŽBY s.r.o. plný úvazek
25 000 - 30 000 Kč

Ševětín TRANSPORTE RICHTER s.r.o. plný úvazek
od 38 000 Kč

Chrudim Kubišta Transport plný úvazek

Cerhovice ROLINE INTERNATIONALE SPEDITION s.r.o. plný úvazek

Havlíčkův Brod ZDAR, a.s. plný úvazek
od 30 000 Kč

Hledáte zaměstnání v oboru auto-moto? Portál řidiče přináší jedinečnou nabídku 63 inzerátů na pozici dispečer dopravy.

Jaká je pracovní náplň na pozici dispečer dopravy

Jednou z hlavních činností je organizace a koordinace pohybu vozidel a řidičů, řídí a organizuje přepravu výrobků, materiálů, surovin, popřípadě osob. Dispečer musí být schopen koordinovat a sledovat aktuální situaci na silnicích a městských komunikacích, aby mohl přizpůsobit trasu vozidel a vyhýbat se dopravním zácpám a nehodám.

Další činností dispečera je plánování a rozdělování práce mezi řidiče a koordinace časových harmonogramů přepravy. Dispečer musí být schopen efektivně plánovat a koordinovat práci řidičů, aby byla zajištěna co nejvyšší kvalita služeb a splněny požadavky zákazníků. V neposlední řadě musí dispečera komunikovat s řidiči a koordinátory na trase. Poskytuje řidičům informace o aktuální situaci na silnicích, o změnách v plánu přepravy a o specifických požadavcích zákazníků. Dispečer také zajišťuje, aby byly řidiči informováni o plánovaném servisu a údržbě vozidel, aby byla zajištěna bezpečnost a spolehlivost přepravy.

Co je požadováno na pozici dispečer dopravy

Kvalifikací pro práci dispečera dopravy může být absolvování středního vzdělání s maturitní zkouškou (bez vyučení) v oboru provoz, organizace a ekonomika dopravy, nebo v oboru organizace a management v odvětví, případně management v dopravě. Výhodná je taktéž předchozí praxe na obdobné pozici. Někdy se požaduje i řidičský průkaz skupiny B. Je vyžadována spolehlivost samostatnost i týmový duch, schopnost pracovat pod tlakem a rychlé rozhodování. Vhodná je také kvalifikace Dispečer/dispečerka silniční nákladní dopravy, Dispečer/dispečerka silniční osobní dopravy nebo Dispečer/dispečerka údržby silnic.

Plat dispečera dopravy

Platové rozmezí na dispečera dopravy se pohybuje od 31 000 korun do 50 000 korun.

Průměrné platy dispečera v městech
MěstoPrůměrný plat (Kč)
Mladá Boleslav38 200
Olomouc 39 600
Praha41 300

Prezentujte nabídku práce na unikátním auto-moto portálu

Hledáte nové zaměstnance nebo nabízíte odborné služby související s oblastí auto-moto? Vložte si nabídku práce na náš oborový portál a prezentuje ji tisícům potenciálních zájemců denně.