PRÁCE 🧰

Nabídka práce pojišťovací poradce

Láká vás práce pojišťovacího poradce v oblasti auto-moto? Máme pro vás jedinečné nabídky volných pracovních míst přímo na tuto pozici. Stačí si jen vybrat tu pravou.  Vybírejte z 1 nabídky od 1 firmy.

Vložit nabídku

Filtrovat nabídky

Lokalita

Hledaný text

Plat

Úvazek

Obor

více oborů

Pozice

více pozic

Benefity

více benefitů

Vhodné pro

více možností

Požadované jazyky

více jazyků

Čestlice Renocar, a.s. – Praha plný úvazek

aktualizováno před týdnem a více

Hledáte zaměstnání v oboru auto-moto? Portál řidiče přináší jedinečnou nabídku 1 inzerátu na pozici pojišťovací poradce.

Jaká je pracovní náplň pojišťovacího poradce

Pojišťovací poradce se zabývá pojištěním a poskytováním poradenství v této oblasti. Jeho hlavní pracovní náplní je získávání nových zákazníků a udržování stávajících včetně vyřizování jejich požadavků.

Pojišťovací poradce musí být dobře obeznámen s nabízenými produkty, jejich podmínkami a musí být schopen zákazníkům vysvětlit, jaké jsou jejich výhody a rizika. Dále musí být schopen vypracovat nabídky, smlouvy a sjednávat pojištění.

Co je požadováno na pozici pojišťovacího poradce

Pro práci pojišťovacího poradce je žádoucí absolvování středního vzdělání s maturitou v oboru ekonomika a podnikání, případně v oborech logistické a finanční služby nebo obchodní akademie.

Pojišťovací agent musí být schopný pracovat s lidmi. Dále je důležité, aby byl dobře informovaný o produktech a službách pojišťoven a uměl klientům nabídnout to nejlepší pojištění. Předchozí praxe na obdobné pozici je výhodou. V neposlední řadě musí být schopen zvládat stresové situace, být pečlivý a komunikativní a mít dobré organizační schopnosti.

Plat pojišťovacího poradce

Platové rozmezí na pozici pojišťovacího poradce se pohybuje od 35 000 korun do 55 000 korun. Konečný plat se může lišit v závislosti na předchozích zkušenostech, druhu podnikání nebo lokalitě, ve kterém je práce vykonávána.

Průměrné platy pojišťovacího poradce v městech
MěstoPrůměrný plat (Kč)
Olomouc40 200
Liberec41 500
Pardubice47 500

Prezentujte nabídku práce na unikátním auto-moto portálu

Hledáte nové zaměstnance nebo nabízíte odborné služby související s oblastí auto-moto? Vložte si nabídku práce na náš oborový portál a prezentuje ji tisícům potenciálních zájemců denně.