PRÁCE 🧰

Nabídka práce řidič silničních vozidel stravenky

Nabídka práce a volná pracovní místa na pozici řidič silničních vozidel s benefitem stravenky. Vybírejte z 2 nabídek od 2 firem se mzdou až 43 000 Kč.

Vložit nabídku

Filtrovat nabídky

Lokalita

Hledaný text

Plat

Úvazek

Obor

více oborů

Pozice

více pozic

Benefity

více benefitů

Vhodné pro

více možností

Požadované jazyky

více jazyků

Louny PATOK a.s. plný úvazek
30 000 - 43 000 Kč
aktualizováno před týdnem a více

Krásná Lípa MĚSTO KRÁSNÁ LÍPA plný úvazek

aktualizováno před týdnem a více

Hledáte zaměstnání v oboru auto-moto? Portál řidiče přináší jedinečnou nabídku 2 inzerátů na pozici řidič silničních vozidel s benefitem stravenky.

Jaká je pracovní náplň řidiče silničních vozidel

Pracovní náplň řidiče silničních vozidel zahrnuje řízení vozidel v souladu se silničními předpisy a přepravování nákladu na krátkých i dlouhých trasách. Řidič odpovídá za kontrolu a údržbu vozidla, aby bylo vždy v bezvadném technickém stavu pro bezpečnou a spolehlivou jízdu. Dále si řidič vede záznamy o provozu vozidla, stará se o kompletní dokumentaci, jako jsou např. celní doklady a jiné povinné dokumenty.

Co je požadováno na pozici řidič silničních vozidel

Kvalifikací pro práci řidiče silničních vozidel může být absolvování středního vzdělání s výučním listem v oboru automechanik, technické práce v autoservisu, nebo automechanik, případně mechanik opravář motorových vozidel. Výhodná je taktéž předchozí praxe na obdobné pozici.

Je zde i pár legislativních požadavků, jako je řidičský průkaz sk. B podle vyhlášky č. 31/2001 Sb., o řidičských průkazech a o registru řidičů. Doporučený je též mezinárodní řidičský průkaz podle Vyhlášky Ministerstva dopravy a spojů č. 31/2001 Sb., o řidičských průkazech a o registru řidičů.

Plat řidiče silničních vozidel

Platové rozmezí na pozici řidiče silničních vozidel se pohybuje od 30 000 korun do 49 000 korun. Konkrétní výše odměny se pohybuje podle délky praxe a dovedností konkrétního zaměstnance.

Průměrné platy řidiče silničních vozidel v městech
MěstoPrůměrná mzda (Kč)
Ostrava30 000
Praha38 300
Zlín44 500

Prezentujte nabídku práce na unikátním auto-moto portálu

Hledáte nové zaměstnance nebo nabízíte odborné služby související s oblastí auto-moto? Vložte si nabídku práce na náš oborový portál a prezentuje ji tisícům potenciálních zájemců denně.

Máme pro vás zajímavé rady, tipy a akční auto-moto nabídky nejen na jaro. Chcete o nich vědět?