Barva vozu prozradí, jací ve skutečnosti jste

17. 6. 2020 2 min. čtení Tipy a rady

Tak jako lidé někdy hledají ideální dovolenou podle svého horoskopu, tak se v automobilovém světě můžete setkat i s charakteristikou osobnosti, která vám na základě barvy vašeho vozu prozradí, kým vlastně jste a jaké dominantní vlasnosti máte. Tak co, poznáte se ve své barvě?

Červená

Všimli jste si někdy, kolik takových aut jezdí po silnicích? Téměř by se dalo říct, že spolu s bílou barvou bývá červená ta nejoblíbenější. Co taková barva o vás řekne? Zřejmě milujete dobrodružství a také adreanlin. V jistých situacích se nebojíte riskovat. Často se jedná také o lidi, kteří jsou upřímní - neumí tedy lhát.

Bílá

Rovnou přikročíme k té druhé nejoblíbenější barvě. Většinou si takovou barvu volí ženy než muži. Vybírají si ji lidé, kteří mají rádi absolutní pořádek a jsou tak trochu perfekcionisti. Líbí se jim minimalismus, ale ke svému životu potřebují pevný řád - bez něj bývají roztržití a nejistí.

Černá

Asi nejoblíbenější barva mezi muži, protože na první pohled značí určitou nepřístupnost a eleganci. Může budit tajemný vzhled a přesně takový je jeho majitel - tajnůskář, který nedůvěřuje svému okolí. Na druhou stranu to bývají dominantní lidé, a to nejen v pracovních vztazích.

Modrá

Pokud hledáte spohlivého člověka, pak se určitě zaměřte na bytost, která vlastní automobil právě v této barvě. Také se o takových lidech tvrdí, že jsou to parťáci do nepohody a životní partneři. Nikdy nikoho nezradí a vždy poskytnou pomocnou ruku. Člověk se na ně může spolehnout.

Stříbrná

Majitelé této barvy vozů jsou často snílci a mají velké plány, které jsou ale občas těžko dosažitelné. Jsou to ale pohodáři a většinou také velcí flegmatici. Nic je tedy nerozhodí. Mají dobrý vkus a cit na oblékání.

Zelená

Údajně existují dva typy lidí pro tuto barvu. Buď to jsou rebelové, kteří se barvou vozu chtějí odlišovat od ostatních. Rádi překračují hranice, ale mají pokoru k zodpovědnosti za své chování - tedy zbytečně neriskují. Nebo se jedná o lidi, kteří smýšlejí ekologicky a jsou vegetariáni nebo vegani. Nejsou to materialisté, ale jsou spíše spjati s přírodou.

Zdroj médií: Pixabay.
Michaela Rubešová

Autor článku
Poznávacím znamením Míši je v jedné ruce foťák a v druhé pero, s kterým si vše pečlivě zapisuje. Ráda cestuje, ochutnává dobrá jídla a miluje výjimečná auta s duší.

Podobné články