PRÁCE 🧰

Nabídka práce technik STK závodní stravování

Nabídka práce a volná pracovní místa na pozici technik STK s benefitem závodní stravování. Vybírejte z 1 nabídky od 1 firmy.

Vložit nabídku

Filtrovat nabídky

Lokalita

Hledaný text

Plat

Úvazek

Obor

více oborů

Pozice

více pozic

Benefity

více benefitů

Vhodné pro

více možností

Požadované jazyky

více jazyků

ÚSTÍ NAD LABEM AUTO IN s.r.o. plný úvazek

aktualizováno před týdnem a více

Hledáte zaměstnání v oboru auto-moto? Portál řidiče přináší jedinečnou nabídku 1 inzerátu na pozici technik STK s benefitem závodní stravování.

Jaká je pracovní náplň technika na STK

Náplň práce technika STK a SME je vykonávání technických prohlídek a měření emisí u silničních vozidel na základě platných oprávnění, včetně obsluhování technologických a diagnostických zařízení, která se používají v rámci STK a SME.

Co je požadováno na pozici technik STK

Kvalifikací pro práci technika na STK může být absolvování středního vzdělání s maturitní zkouškou v oboru strojírenství, mechanik strojů a zařízení nebo elektrotechnika, telekomunikační a výpočetní technika. Někdy se požaduje i řidičský průkaz skupiny A, B či E. Je vyžadována odborná praxe ve výrobě nebo opravě vozidel nejméně v rozsahu 3 let, spolehlivost, samostatnost a dobré komunikační schopnosti. Je třeba absolvovat výuku spočívající v teoretické přípravě a praktickém výcviku k provádění technických prohlídek a úspěšně složit zkoušku odborné způsobilosti k provádění technických prohlídek.

Plat technika na stanici technické kontroly

Platové rozmezí na pozici technika na STK se pohybuje od 28 000 korun do 36 000 korun. Konkrétní výše odměny se pohybuje podle délky praxe a dovedností konkrétního zaměstnance.

Prezentujte nabídku práce na unikátním auto-moto portálu

Hledáte nové zaměstnance nebo nabízíte odborné služby související s oblastí auto-moto? Vložte si nabídku práce na náš oborový portál a prezentuje ji tisícům potenciálních zájemců denně.

Máme pro vás zajímavé rady, tipy a akční auto-moto nabídky nejen na jaro. Chcete o nich vědět?