PRÁCE 🧰

Nabídka práce nákupčí v Ústeckém kraji

Nabídka práce a volná pracovní místa na pozici nákupčí v Ústeckém kraji. Vybírejte z 1 nabídky od 1 firmy se mzdou až 50 000 Kč.

Vložit nabídku

Filtrovat nabídky

Lokalita

Hlavní město Praha Jihomoravský kraj Královéhradecký kraj Olomoucký kraj Ústecký kraj

Hledaný text

Plat

Úvazek

Obor

více oborů

Pozice

více pozic

Benefity

více benefitů

Vhodné pro

více možností

Požadované jazyky

více jazyků

Chomutov Martin Stiburek plný úvazek
30 000 - 50 000 Kč + 15 000 Kč n. p.
aktualizováno před týdnem a více

Hledáte zaměstnání v oboru auto-moto? Portál řidiče přináší jedinečnou nabídku 1 inzerátu na pozici nákupčí v lokalitě Ústecký kraj.

Jaká je náplň práce na pozici nákupčí

Nákupčí má za úkol zajišťovat oblast dodávek materiálu, surovin, strojů a zboží pro firmu. Vystavuje objednávky a kontroluje dodržování smluvených podmínek při dodávkách. Dále analyzuje dodávky z hlediska efektivity a stanovuje případná opatření, například optimalizaci dodavatelského řetězce nebo využívání alternativních dodavatelů. Důležitou součástí práce nákupčího je také sledování trhu, konkurence a trendů v oboru a jejich využití při výběru dodavatelů a materiálů.

Co je požadováno u nákupčího

Kvalifikací pro práci na pozici referenta logistiky může být absolvování středního vzdělání s maturitní zkouškou (bez vyučení) v oboru provoz, organizace a ekonomika doprav nebo oboru prodavač, obchodník, obchodní provoz. Případně pak prodavač nebo obchodník. Výhodná je taktéž předchozí praxe na obdobné pozici. Je vyžadována spolehlivost samostatnost i týmový duch.

Jako nákupčí je nezbytné mít příjemný a kultivovaný přístup k zákazníkům a projevovat aktivní zájem o oblast prodeje. Znalost trhu a trendů je pro tuto pozici klíčová, a stejně tak i schopnost aktivně komunikovat s potenciálními zákazníky. Prodejce musí sledovat konkurenci a být schopen neustále vylepšovat a zdokonalovat nabízené produkty a služby.

Plat nákupčího

Průměrná mzda nákupčího vychází na 34 900 korun.

Prezentujte nabídku práce na unikátním auto-moto portálu

Hledáte nové zaměstnance nebo nabízíte odborné služby související s oblastí auto-moto? Vložte si nabídku práce na náš oborový portál a prezentuje ji tisícům potenciálních zájemců denně.

Máme pro vás zajímavé rady, tipy a akční auto-moto nabídky nejen na jaro. Chcete o nich vědět?