PRÁCE 🧰

Nabídka práce asistent prodeje absolventy

Nabídka práce a volná pracovní místa na pozici asistent prodeje vhodné pro absolventy. Vybírejte z 2 nabídek od 1 firmy.

Vložit nabídku

Filtrovat nabídky

Lokalita

Hledaný text

Plat

Úvazek

Obor

více oborů

Pozice

více pozic

Benefity

více benefitů

Vhodné pro

více možností

Požadované jazyky

více jazyků

Praha 1 RegioJet a.s. brigáda

aktualizováno před týdnem a více

Hledáte zaměstnání v oboru auto-moto? Portál řidiče přináší jedinečnou nabídku 2 inzerátů na pozici asistent prodeje vhodné pro absolventy.

Jaká je pracovní náplň asistenta prodeje

Náplň práce asistenta prodeje se obvykle liší v závislosti na konkrétní firmě a místě působení. Prodejce je zodpovědný za prodej produktů zákazníkům. Tato práce zahrnuje taktéž konzultace a vyhledávání nejvhodnějšího produktu pro potřeby zákazníků. Prodejce musí být schopen poskytnout zákazníkům odbornou pomoc při výběru správného produktu a při řešení problémů s výrobky komunikuje se servisním oddělením.

Asistent prodeje se musí skvěle orientovat v cenách, aby byl schopen stanovit správnou prodejní cenu, a musí umět dobře komunikovat se zákazníky, aby jim dokázal poskytnout vysokou úroveň služeb.

Co je požadováno na pozici asistent prodeje

Kvalifikací pro práci asistenta prodeje může být absolvování středního vzdělání s výučním listem v oboru prodavač, obchodník, obchodní provoz. Případně pak prodavač nebo obchodník.

Výhodná je taktéž předchozí praxe na obdobné pozici. Je vyžadována spolehlivost samostatnost i týmový duch. Na pozici asistenta prodeje je potřeba příjemný kultivovaný prozákaznický přístup, znalost a aktivní zájem o oblast prodeje. Pro asistenta prodeje je klíčové mít vysokou úroveň komunikačních schopností. Prodejce musí být obeznámen s trendy a novinkami na trhu, sledovat konkurenci a snažit se vylepšovat a zdokonalovat nabízené produkty a služby.

Plat asistenta prodeje

Průměrná mzda asistenta prodeje vychází na 27 000 korun. Konečný plat se může lišit v závislosti na předchozích zkušenostech, nebo lokalitě, ve kterém je práce vykonávána.

Průměrné platy asistenta prodeje v městech
MěstoPrůměrný plat (Kč)
Olomouc24 000
Ostrava25 800
Hradec Králové30 900

Prezentujte nabídku práce na unikátním auto-moto portálu

Hledáte nové zaměstnance nebo nabízíte odborné služby související s oblastí auto-moto? Vložte si nabídku práce na náš oborový portál a prezentuje ji tisícům potenciálních zájemců denně.