PRÁCE 🧰

Prodejce vozidel v Průhonicích u Prahy

aktualizováno před týdnem a více prodejce aut prodej a obchod

AUTO IN s.r.o.

V Oblouku 731, Průhonice

Společnost IN LEASE má v nabídce portfolio vozů více než šesti světových značek. Vše, co nabízíme, je podpořeno zkušenostmi získanými za 20 let působení na trhu v rámci skupiny AUTO IN. Věříme v osobní přístup, služby na jednom místě a vždy něco navíc.

Jsme IN LEASE. Zprostředkujeme Vám prodej, financování i servis vozů značek Ford, Volvo a Hyundai. Těšíme se na setkání v novém prostředí v Praze – Průhonicích.

V současné době hledáme PRODEJCE/PRODEJKYNI vozidel na operativní leasing na pobočku v Praze.

Náplň práce:

  • Tvorba individuální nabídky modelů dle požadavků zákazníka
  • Návrh způsobu financování
  • Zajišťování odkupu vozidel
  • ​​​​​Předváděcí jízdy
  • Uzavírání kupních smluv s klienty
  • Udržování kontaktů se stávajícími klienty
  • Vedení prodejní dokumentace
  • Vedení a aktualizace zákaznických databází
  • Konzultace a odborné poradenství pro klienta

Požadavky:

  • Min. středoškolské vzdělání s maturitou
  • Výhodou zkušenosti z oblasti prodeje vozů
  • Pokročilá znalost MS Office (Excel, Outlook, Word)
  • Komunikativnost
  • Spolehlivost, flexibilita
  • Příjemné vystupování

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • Rizikové životní pojištění
  • Mzdové ohodnocení odpovídající významu pozice
  • Pružná pracovní doba
  • Služební vůz
  • Zázemí silné a prosperující společnosti s možností kariérního růstu
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • Další vzdělávání v oboru dle individuálních potřeb
  • Dotované závodní stravování
  • Volné vstupy na přední sportovní utkání
  • Firemní akce a další…

Nástup možný ihned

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Prodejce vozidel v Průhonicích u Prahy

Zaměstnavatel: AUTO IN s.r.o.
Místo pracoviště: V Oblouku 731, Průhonice, Středočeský kraj
Pozice: prodejce aut
Zařazení: prodej a obchod
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Typ úvazku: plný úvazek
Požadované jazyky: angličtina němčina
Benefity: flexibilní pracovní doba stravenky dovolená 5 týdnů bonusy/prémie firemní akce příspěvek na životní připojištění vzdělávací kurzy mobilní telefon sleva na firemní výrobky/služby závodní stravování školení