PRÁCE 🧰

Prodejce Ojetých vozidel Škoda Plus

aktualizováno před týdnem a více prodejce aut prodej a obchod

Hledáte monotónní a nezajímavou práci, do které budete muset dojíždět, ale která vás samotná nikam neposune? Přesně takovou u nás nenajdete! Klademe důraz na osobní rozvoj každého zaměstnance, skvělý tým a práci v moderním prostředí s nejnovějšími modely ŠKODA AUTO – a čeká vás toho u nás mnohem víc. Pokud hledáte práci, která má budoucnost a posune vás vpřed, neztrácejte čas a ozvěte se nám ještě dnes.

Prodejce ojetých vozů

Vaší hlavní pracovní náplní bude aktivní prodej zánovních a ojetých vozů (především značky ŠKODA). Klademe velký důraz na spolehlivost a samostatnost při rozhodování a jednání se zákazníkem. Dále od vás očekáváme proaktivní přístup a vyhledávání nových obchodních příležitostí. Budeme na vás spoléhat při perfektní reprezentaci značky i zajišťování spokojenosti našich zákazníků.

Co od vás očekáváme:

  • středoškolské vzdělání
  • vyšší odborné vzdělání
  • plný úvazek
  • praxe není nutná
  • znalost práce na PC
  • řidičský průkaz sk. B
  • odolnost vůči stresu
  • trestní bezúhonnost
  • zákaznický a profesionální přístup
  • spolehlivost a loajalitu

Co vás čeká u nás:

  • práce v příjemném kolektivu
  • zázemí moderní, prosperující společnosti
  • osobní rozvoj a další vzdělávání
  • odpovídající platové ohodnocení a benefity

Informace o nabídce Prodejce Ojetých vozidel Škoda Plus

Zaměstnavatel: Autodům Vrána s.r.o.
Místo pracoviště: Železničářů 1492/3, HAVÍŘOV, Moravskoslezský kraj
Pozice: prodejce aut
Zařazení: prodej a obchod
Mzdové ohodnocení: 25 000 - 45 000 Kč