PRÁCE 🧰

PRODEJCE OJETÝCH VOZŮ

aktualizováno před týdnem a více prodejce aut prodej a obchod

Společnost TIR CENTRUM - největší prodejce nákladní techniky v ČR s více než 25 letou historií hledá do svého zcela nového moderního areálu na dálnici D1 - exit 15 nové kolegy a kolegyně.

Náplň práce:

  • prodej ojetých vozidel a nákladní techniky všech značek
  • kompletní administrativa spojená s prodejem vozidel

Požadujeme:

  • výborné komunikační schopnosti a velmi pozitivní osobnost
  • pečlivost, zodpovědnost, samostatnost
  • uživatelská znalost práce s PC (MS Office)
  • řidičský průkaz sk. B
  • trestní bezúhonnost
  • praxi na obdobné pozici – výhodou
  • obchodní talent a profesionální vystupování
  • základní technické znalosti – výhodou
  • znalost AJ - podmínkou

Nabízíme:

  • nástup možný ihned
  • perspektivní zaměstnání v novém, příjemném a profesionálním kolektivu
  • neomezená možnost výdělku – formou provizního systému
  • řádné zaškolení je u nás samozřejmostí

Předem děkujeme a těšíme se na Vás. K životopisu prosím přikládejte aktuální fotografii.

Informace o nabídce PRODEJCE OJETÝCH VOZŮ

Zaměstnavatel: TIR CENTRUM s.r.o.
Místo pracoviště: Strančice - Všechromy 103, Strančice, Středočeský kraj
Pozice: prodejce aut
Zařazení: prodej a obchod
Mzdové ohodnocení: 40 000 - 80 000 Kč