PRÁCE 🧰

Autolakýrník, přípravář

aktualizováno před týdnem a více autolakýrník oborově technické práce

Popis nabídky práce:

  • Pro lakovnu v Rychnově nad Kněžnou hledáme zaměstnance na pozici: LAKÝRNÍK / LAKÝRNICE - PŘÍPRAVÁŘ / PŘÍPRAVÁŘKA

Náplň práce:

  • příprava před lakováním
  • lakování autodílů, aut, průmyslové lakování, i lakování veteránů

Požadujeme:

  • manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost a dobrou pracovní morálku
  • dodržování technologických postupů a kontrolu lakovaných výrobků
  • dobrý zdravotní stav
  • Výhodou praxe nebo vyučení v oboru.

Nabízíme:

  • moderní pracoviště, malý kolektiv
  • dobré finanční ohodnocení, bonusy ke mzdě za dobře odvedenou práci a pracovní nasazení
  • vzdělávání, školení
  • firemní pracovní oděvy, ochranné pomůcky
  • stravování na firmě
  • bonusy za odpracované roky a příspěvek na penzijní připojištění

Další informace:

  • Pro vážné zájemce: životopis zasílejte na níže uvedený kontakt.

Informace o nabídce Autolakýrník, přípravář

Zaměstnavatel: T.J. LSD Road s.r.o.
Místo pracoviště: Dlouhá Ves 192, Rychnov nad Kněžnou, Královéhradecký kraj
Pozice: autolakýrník
Zařazení: oborově technické práce
Benefity: stravenky bonusy/prémie vzdělávací kurzy pracovní oblečení školení