PRÁCE 🧰

Řidič/Řidička nákladního vozidla (PREFA RAŠOVICE a.s.)

aktualizováno před týdnem a více řidič nákladního automobilu řidič motorového vozidla

PREFA RAŠOVICE a.s.

Firma PREFA RAŠOVICE a.s. je dceřinou firmou společnosti A-Z PREZIP a.s., která se zabývá montáží prefabrikovaných betonových konstrukcí. Specializujeme se na výrobu železobetonových prefabrikovaných konstrukcí pro skladové haly, administrativní budovy, výrobní haly a další.

Místo pracoviště:

  • Území ČR

Pracovní poměr:

  • Práce na plný úvazek

Vzdělání:

  • Střední odborné s maturitou nebo výučním listem

Hlavní náplň práce:

  • Doprava pouze v rámci ČR
  • Vozidlo: DAF LF 4x2 – plato bez plachty s klanicemi, max. náklad 6,5 t
  • Přívěs: PARAGAN – plato bez plachty s klanicemi, max. náklad 3,5 t
  • Náklad: armovací koše, volné armovací železo, drobné prefabrikáty apod.
  • Začátek i konec výkonu práce zpravidla v Lípě nad Orlicí 69 (Týniště nad Orlicí)

Požadujeme:

  • Řidičský průkaz skupiny C+E
  • Profesní průkaz
  • Případně psychotesty
  • Odpovědnost a kladný přístup k práci

Nabízíme:

  • Jistotu v perspektivní a stabilní firmě
  • Benefity (jízdné, diety, 5 týdnů dovolené)
  • Odpovídající finanční ohodnocení

Mzda:

  • Od 180,- do 250,- Kč/hod.

Kontakt:

  • Martin Pavlišta

Informace o nabídce Řidič/Řidička nákladního vozidla (PREFA RAŠOVICE a.s.)

Zaměstnavatel: PREFA RAŠOVICE a.s.
Místo pracoviště: Lípa nad Orlicí 69, Lípa nad Orlicí, Královéhradecký kraj
Pozice: řidič nákladního automobilu
Zařazení: řidič motorového vozidla
Mzdové ohodnocení: 180 - 250 Kč
Požadované vzdělání: Střední odborné s maturitou nebo výučním listem
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: Pracovní poměr
Požadované jazyky: čeština
Benefity: dovolená 5 týdnů bonusy/prémie firemní akce