PRÁCE 🧰

Automechanik / servisní technik

aktualizováno před týdnem a více automechanik oborově technické práce

Předvýber.CZ

Praha 10

Pro našeho významného klienta, společnost, která je jednou z největších společností v oboru čisticí, komunální a techniky pro údržbu zeleně, hledáme kandidáty či kandidátky na pozici AUTOMECHANIK/SERVISNÍ TECHNIK.

Náplň práce:

  • opravy a běžný servis strojů komunální techniky předních světových značek (lehká užitková vozidla Multicar, Hako)

Požadujeme:

  • vyučení v oboru automechanik, opravář zemědělských strojů apod.
  • praxe v oboru, NE VŠAK PODMÍNKOU (může být i absolvent, pokud je člověk šikovný, tak jej vše naučíme)
  • ŘP skupiny B, případně C bude výhoda
  • manuální zručnost, soběstačnost
  • příjemné vystupování (možná jednání se zákazníky)
  • časová flexibilita
  • základy AJ nebo NJ výhodou, ale ne podmínkou

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • práci v menším, přátelském kolektivu
  • získání cenných znalostí a zkušeností na školeních
  • mobilní telefon
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenkový paušál
  • firemní akce a další zaměstnanecké výhody
  • slevu na firemní výrobky a služby
  • zázemí stabilní české společnosti s velmi významným podílem na trhu
  • HPP, po zapracování smlouvu na dobu neurčitou
  • výbornou dopravní dostupnost
  • nástup možný ihned, popřípadě dohodou

Místo výkonu práce: Praha 10 – Malešice (5 min. od konečné stanice metra A – Depo Hostivař, 3 min. tram. č. 16)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Informace o nabídce Automechanik / servisní technik

Zaměstnavatel: Předvýber.CZ
Místo pracoviště: Praha 10, Hlavní město Praha
Pozice: automechanik
Zařazení: oborově technické práce
Benefity: stravenky dovolená 5 týdnů mobilní telefon sleva na firemní výrobky/služby