PRÁCE 🧰

Přijmeme spolehlivého řidiče limuzín

aktualizováno před týdnem a více řidič sk. D řidič motorového vozidla

Co vás čeká:

Jedná se o řidiče limuzíny. Většinou se jezdí po Praze a blízkém okolí.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

Sháníme slušného a spolehlivého řidiče.

Požadujeme:

  • řidičské oprávnění skupiny D ,,autobus” včetně profesního průkazu
  • hovorová angličtina
  • doporučený věk řidiče do 40 let
  • řidič musí ovládat řízení v nadměrném hluku včetně vnímání zákazníků, a zároveň má zodpovědnost za svěřené vozidlo
  • řidič se kompletně stará o vozový park, úklid, mytí a leštění vozu
  • je třeba počítat s tím, že se jedná o práci ze 70% večer středa až sobota, ostatní dny jsou volné
  • dobrá znalost Prahy

slušnost, spolehlivost, vstřícnost je u nás nezbytná.

Co vám můžeme nabídnout:

  • dobré a stále platové ohodnocení každý měsíc, ať jezdíte nebo ne!
  • firemní zázemí
  • parkování svého osobního vozu v areálu u práce, Praha-Radotín
  • nástup možný ihned
  • uvedená mzda je vyplácena měsíčně

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Přijmeme spolehlivého řidiče limuzín

Zaměstnavatel: Prague Old Car s.r.o.
Místo pracoviště: Rybná 716/24, Staré Město, Praha 3, Hlavní město Praha
Pozice: řidič sk. D
Zařazení: řidič motorového vozidla
Mzdové ohodnocení: od 50 000 Kč
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: DPP,HPP
Požadované jazyky: angličtina
Benefity: firemní akce sleva na firemní výrobky/služby pracovní oblečení