PRÁCE 🧰

Automechanik – Honda Ostrava

aktualizováno před týdnem a více automechanik oborově technické práce

Honda Ostrava - AUTOBEDY s.r.o.

Serafinova 692/2, Ostrava

30 000 - 40 000 Kč

plný úvazek

Automechanik pro autorizovaný servis HONDA.

Jsme autorizovaný prodejce a servis značky Honda s více než 20-ti letou tradicí a hledáme do svého týmu schopného kolegu na pozici automechanik.

Tvá náplň práce:

  • Opravy a údržba osobních motorových vozidel,
  • pravidelný servis vozidel,
  • předprodejní příprava nových vozidel,
  • pneuservis, měření geometrie.

Co po tobě požadujeme:

  • Řidičský průkaz sk. B,
  • vyučení a praxe v oboru automechanik,
  • odborné znalosti a dovednosti v oboru výhodou,
  • zodpovědný přístup k práci,
  • spolehlivost a samostatnost.

Co ti nabízíme:

  • Perspektivní práci ve stabilní společnosti,
  • práci na plný úvazek na dobu neurčitou,
  • příspěvek na stravování a slevy na firemní produkty,
  • příspěvek na dopravu,
  • 4 týdny dovolené + 3 dny sick days,
  • pravidelné vzdělávání v oboru odborná školení,
  • mzda 30.000 - 40.000Kč / měsíc.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Automechanik – Honda Ostrava

Zaměstnavatel: Honda Ostrava - AUTOBEDY s.r.o.
Místo pracoviště: Serafinova 692/2, Ostrava, Moravskoslezský kraj
Pozice: automechanik
Zařazení: oborově technické práce
Mzdové ohodnocení: 30 000 - 40 000 Kč
Požadované vzdělání: vyučení a praxe v oboru automechanik
Benefity: stravenky sickdays sleva na firemní výrobky/služby příspěvek na dopravu školení