PRÁCE 🧰

SKLADNÍK (doplňování materiálu, obsluha VZV)

aktualizováno před týdnem a více skladník logistika a doprava

SPOLEČNOST STANT MANUFACTURING S.R.O. JE AMERICKÁ KORPORACE S TRADICÍ 125 LET, KTERÁ JE CELOSVĚTOVĚ VEDOUCÍ SPOLEČNOSTÍ V OBLASTECH TECHNOLOGICKÉHO NÁVRHU, VÝROBY A DISTRIBUCE ŠIROKÉHO SPEKTRA PRODUKTŮ A NÁSTROJŮ PRO AUTOMOBILOVÝ PRŮMYSL (PLASTOVÁ VÍČKA, HADIČKY, VENTILY, KARBONOVÉ KANYSTRY APOD.). V ČR MÁ ZASTOUPENÍ V PODOBĚ MODERNÍHO VÝROBNÍHO ZÁVODU V OSTRAVĚ, KDE AKTUÁLNĚ HLEDÁME NOVOU POSILU DO NAŠEHO TÝMU.

PRACOVNÍK SKLADU (doplňování materiálu, obsluha VZV)

Co vás čeká:

  • závoz náhradních dílů na výrobní linky
  • příjem a výdej zboží ke spedici
  • operativní práce ve skladu
  • identifikace výrobků, štítkování
  • obsluha vysokozdvižného vozíku
  • dodržování FIFO
  • třísměnný provoz

Co od vás očekáváme:

  • prokazatelnou manuální zručnost z VÝROBNÍ společnosti (praxe min. 2 roky)
  • zkušenost s řízením VZV – oprávnění k řízení VZV (propadlé oprávnění obnovíme)
  • znalost procesů skladového hospodářství
  • ochotu učit se novým věcem
  • přesnost a preciznost

Co vám můžeme nabídnout:

  • místo výkonu práce v Ostravě
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • bonusy za výkonnost a senioritu
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • příjemné a čisté pracovní prostředí
  • docházkový bonus
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na stravné
  • 13. plat

Informace o nabídce SKLADNÍK (doplňování materiálu, obsluha VZV)

Zaměstnavatel: Stant Manufacturing s.r.o.
Místo pracoviště: Na Rovince 915, Ostrava, Moravskoslezský kraj
Pozice: skladník
Zařazení: logistika a doprava
Mzdové ohodnocení: 32 000 - 35 000 Kč