PRÁCE 🧰

Nabídka práce osobní řidič Tachov

Nabídka práce a volná pracovní místa na pozici osobní řidič v okrese Tachov. Vybírejte z 0 nabídek od 0 firem.

Vložit nabídku

Filtrovat nabídky

Lokalita

Hlavní město Praha Středočeský kraj

Hledaný text

Plat

Úvazek

Obor

více oborů

Pozice

více pozic

Benefity

více benefitů

Vhodné pro

více možností

Požadované jazyky

více jazyků

Hledáte zaměstnání v oboru auto-moto? Portál řidiče přináší jedinečnou nabídku 0 inzerátů na pozici osobní řidič v lokalitě Tachov.

Náplň práce osobního řidiče

Převážnou část pracovní náplně osobního řidiče je řízení automobilu. A to jak vlastního, tak i vozu klienta. Prací osobního řidiče může být přeprava jedné nebo více osob. Dnes není výjimkou poptávka po osobním řidiči pro rodinu. Ta může hledat šoféra na celý týden nebo pouze víkendového řidiče.

Součástí práce řidiče osobního auta je také nakládání a vykládání zavazadel přepravovaných osob. Dle požadovaného rozsahu služeb může řidič zajišťovat také pomoc seniorům nebo hendikepovaným pasažérům s nastupováním a vystupováním, případně otevíráním a zavíráním dveří. Řidič může být v případě potřeby i osobním nákupčím klienta.

Potřebná kvalifikace pro soukromého řidiče

Pro práci osobního řidiče je třeba vlastnit platné řidičské oprávnění skupiny B a aktivně ho využívat. Řidič by se měl také orientovat v dané lokalitě v dopravě. A samozřejmě by měl být zběhlý v ovládání užívaného vozidla. To se vztahuje také na řidiče limuzín.

Platové podmínky osobního řidiče

Plat osobního řidiče se pohybuje mezi 20 000 a 40 000 Kč. Výše mzdy závisí hlavně na domluvě s klientem, případně více klienty. Svou roli hraje také místo výkonu práce. Nejvyšší výdělky jsou obvykle v Praze a jejím blízkém okolí.

Prezentujte nabídku práce na unikátním auto-moto portálu

Hledáte nové zaměstnance nebo nabízíte odborné služby související s oblastí auto-moto? Vložte si nabídku práce na náš oborový portál a prezentuje ji tisícům potenciálních zájemců denně.

Máme pro vás zajímavé rady, tipy a akční auto-moto nabídky nejen na jaro. Chcete o nich vědět?