PRÁCE 🧰

Nabídka práce disponent logistiky Prostějov

Nabídka práce a volná pracovní místa na pozici disponent logistiky v okrese Prostějov. Vybírejte z 0 nabídek od 0 firem.

Vložit nabídku

Filtrovat nabídky

Lokalita

Hledaný text

Plat

Úvazek

Obor

více oborů

Pozice

více pozic

Benefity

více benefitů

Vhodné pro

více možností

Požadované jazyky

více jazyků

Hledáte zaměstnání v oboru auto-moto? Portál řidiče přináší jedinečnou nabídku 0 inzerátů na pozici disponent logistiky v lokalitě Prostějov.

Náplň práce disponenta logistiky

Mezi hlavní pracovní činnosti disponenta logistiky patří zajištění ideálního řešení dopravy zboží. To zahrnuje nalezení optimální trasy a vhodné vytíženosti vozidel a obsluhujícího personálu. Dále také řídí samotnou přepravu a řeší případné komplikace nebo odchylky.

Jeho úkolem je také komunikace s klienty a řidiči. Zároveň musí mít přehled o kapacitě a vytíženosti skladů a zajišťuje potřebné doklady ke zboží.

Potřebná kvalifikace pro disponenta logistiky

Pro kvalifikovaný výkon práce disponenta logistiky je možné absolvovat obor Provoz a ekonomika dopravy na střední škole s maturitní zkouškou. Potřebné znalosti můžete ale získat i praxí. Té si mnohé firmy cení více než teoretických znalostí.

Plat disponenta logistiky

Plat disponenta logistiky se pohybuje v rozmezí 25 000 až 50 000 Kč. Konkrétní výše platu může být ovlivněna získaným vzděláním nebo délkou praxe. Vliv má samozřejmě i místo výkonu práce a prestiž zaměstnavatele.

Prezentujte nabídku práce na unikátním auto-moto portálu

Hledáte nové zaměstnance nebo nabízíte odborné služby související s oblastí auto-moto? Vložte si nabídku práce na náš oborový portál a prezentuje ji tisícům potenciálních zájemců denně.

Máme pro vás zajímavé rady, tipy a akční auto-moto nabídky nejen na jaro. Chcete o nich vědět?