PRÁCE 🧰

Nabídka práce autotronik Prostějov

Nabídka práce a volná pracovní místa na pozici autotronik v okrese Prostějov. Vybírejte z 0 nabídek od 0 firem.

Vložit nabídku

Filtrovat nabídky

Lokalita

Karlovarský kraj Kraj Vysočina Pardubický kraj Středočeský kraj Zlínský kraj

Hledaný text

Plat

Úvazek

Obor

více oborů

Pozice

více pozic

Benefity

více benefitů

Vhodné pro

více možností

Požadované jazyky

více jazyků

Hledáte zaměstnání v oboru auto-moto? Portál řidiče přináší jedinečnou nabídku 0 inzerátů na pozici autotronik v lokalitě Prostějov.

Náplň práce autotronika

Ptáte se co je náplní práce autotronika? Pokud to chcete krátce, pak můžeme říct, že autotronik má na starosti diagnostiku a následné opravy různých motorových vozidel.

V delší verzi se pak dozvíte, že kromě obsluhy diagnostických nástrojů a stanovení způsobu opravy, má autotronik na starosti například také záruční prohlídky automobilů. V jeho kompetenci je také servis elektronických systémů vozů a provádění zkoušek elektrických i jiných agregátů. Dále může také provádět testy elektrických obvodů a jejich servis.

Samozřejmě by měl autotronik vést podrobnou dokumentaci prováděných zkoušek a oprav, aby z ní bylo možné vycházet při následných servisních prohlídkách.

Co je třeba pro výkon povolání autotronika

Pro výkon pozice autotronika je ideální mít ukončené středoškolské vzdělání se stejným názvem. Toto vzdělání je možné nahradit vystudováním vhodného technického oboru a rozšíření kvalifikace buď praxí, nebo doplněním znalostí následným kurzem.

Plat autotronika

Mzdy autotroniků se pohybují mezi 25 000 a 40 000 Kč. Konkrétní výše odměny se pohybuje podle délky praxe a dovedností konkrétního zaměstnance.

Prezentujte nabídku práce na unikátním auto-moto portálu

Hledáte nové zaměstnance nebo nabízíte odborné služby související s oblastí auto-moto? Vložte si nabídku práce na náš oborový portál a prezentuje ji tisícům potenciálních zájemců denně.

Máme pro vás zajímavé rady, tipy a akční auto-moto nabídky nejen na jaro. Chcete o nich vědět?