PRÁCE 🧰

Nabídka práce automechanik dle mzdového ohodnocení

Umíte to s auty a máte zkušenosti s jejich diagnostikou či opravami? Vyberte si z mnoha nabídek volných pracovních míst pro pozici automechanika. Mechanik pro Prahu, Ostravu, či Brno? Žádný problém, u nás najdete pracovní nabídky po celé ČR.  Vybírejte z 364 nabídek od 322 firem se mzdou až 120 000 Kč.

Vložit nabídku

Filtrovat nabídky

Lokalita

Hledaný text

Plat

Úvazek

Obor

více oborů

Pozice

více pozic

Benefity

více benefitů

Vhodné pro

více možností

Požadované jazyky

více jazyků

Karlovy Vary LES-WOOD s.r.o. plný úvazek
119 000 - 120 000 Kč
aktualizováno před týdnem a více

Praha 13 UNITESTA, spol. s r.o. plný úvazek
45 000 - 79 999 Kč

Praha 10 KODYTEAM s.r.o. plný úvazek
40 000 - 70 000 Kč

Nabídky práce dle vašich preferencí na e-mail

Nechcete přijít o žádnou nabídku práce? Automaticky vám zašleme nové nabídky vyhovující nastavenému filtru na váš e-mail. Registrací souhlasíte s uchováním osobních údajů a jejich ochranou a podmínkami užití Portálu řidiče.

Praha-Kunratice AB Auto Brejla s.r.o. plný úvazek

Teplice AUTO DAKAR s.r.o. plný úvazek
35 000 - 70 000 Kč

Praha 10 EURO MOTORS plný úvazek
32 000 - 70 000 Kč

PROSTĚJOV Firma na důvěru s.r.o. plný úvazek
40 000 - 65 000 Kč

Praha 6 Direct auto Praha s.r.o. plný úvazek
32 000 - 65 000 Kč

Trutnov OLFIN Car s.r.o. plný úvazek
45 000 - 60 000 Kč

Praha 3 Autoservis Garant s.r.o. plný úvazek

Třemošná HESTI spol. s r.o. plný úvazek

Praha 5 DIAMEC, s.r.o. plný úvazek
40 000 - 60 000 Kč
aktualizováno před 2 dny

Liberec KB CAR, s.r.o. plný úvazek

ÚSTÍ NAD LABEM PŘEDVÝBĚR.CZ plný úvazek

Olomouc SCANIA CZECH REPUBLIC, s.r.o. plný úvazek

Modletice SCANIA CZECH REPUBLIC, s.r.o. plný úvazek

Chrášťany SCANIA CZECH REPUBLIC, s.r.o. plný úvazek

ÚSTÍ NAD LABEM SCANIA CZECH REPUBLIC, s.r.o. plný úvazek

Praha 9 open recruitment s.r.o. plný úvazek
36 000 - 60 000 Kč

Kostelec nad Vltavou ŠIKOTRANS.CZ s.r.o. plný úvazek
35 000 - 60 000 Kč

Hledáte zaměstnání v oboru auto-moto? Portál řidiče přináší jedinečnou nabídku 364 inzerátů na pozici automechanik seřazených dle mzdového ohodnocení.

Jaká je náplň práce automechanika

Obvyklou náplní práce automechanika je především diagnostika vozidel, navržení vhodného postupu oprav a samotné provádění oprav nebo výměn. Práce automechanika také zahrnuje záruční opravy a prohlídky. Pokud daný autoservis poskytuje tyto služby, tak na automechaniky čeká také výměna pneumatik. Automechanici najdou uplatnění také na stanicích technické kontroly, kde stav vozidel prověřují.

Co je potřeba k výkonu práce automechanika

Pro vykonávání práce automechanika je třeba vystudovat příslušný obor. Ten najdete na středních školách a odborných učilištích pod názvem Mechanik opravář motorových vozidel.

Vzhledem k tomu, že konstrukce a výbava vozidel se neustále vyvíjí, je třeba, aby se automechanici neustále udržovali v obraze a neustále se dál vzdělávali. Díky tomu jsou schopni provádět svou práci dobře.

Průměrný plat automechanika

Jako automechanik můžete očekávat průměrný plat v rozmezí 20 000 až 50 000 Kč. Konkrétní výše mzdy mechanika aut je závislá na jeho zkušenostech a schopnostech. Svou roli hraje také umístění pneuservisu, mechanik v Praze a větších městech si přijde na vyšší peníze než na menších městech nebo vesnicích.

Prezentujte nabídku práce na unikátním auto-moto portálu

Hledáte nové zaměstnance nebo nabízíte odborné služby související s oblastí auto-moto? Vložte si nabídku práce na náš oborový portál a prezentuje ji tisícům potenciálních zájemců denně.