PRÁCE 🧰

Automechanik - diagnostik

aktualizováno před týdnem a více automechanik oborově technické práce

AUTO DAKAR s.r.o.

Srbická 474, Teplice

35 000 - 70 000 Kč

Hledáme posilu do našeho týmu na pozici Mechanik - diagnostik. Jste-li technicky zručný, nebo zručná a máte vášeň pro opravy a diagnostiku vozidel, pak hledáme právě vás. Naše společnost je specializovaná na profesionální servis a údržbu vozidel, a vaše dovednosti a znalosti budou klíčem k našemu úspěchu.

Náplň práce:

  • Diagnostika a opravy mechanických a elektrických poruch vozidel
  • Provádění pravidelných kontrol a údržby vozidel
  • Dohled nad čistotou a pořádkem ve vaší pracovní oblasti

Požadavky:

  • Praxe v oboru mechanika/diagnostika vozidel
  • Spolehlivost a preciznost v práci
  • Trestní bezúhonnost
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Stabilní a dlouhodobou pracovní pozici
  • Možnost profesního rozvoje a školení
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Zaměstnanecké výhody a benefity

Děkujeme za zájem a těšíme se na spolupráci s Vámi!

Informace o nabídce Automechanik - diagnostik

Zaměstnavatel: AUTO DAKAR s.r.o.
Místo pracoviště: Srbická 474, Teplice, Ústecký kraj
Pozice: automechanik
Zařazení: oborově technické práce
Mzdové ohodnocení: 35 000 - 70 000 Kč