🇦🇹 Diesel 1,69 € Natural 95 1,68 € 🇨🇿 Diesel 37,77 Kč Natural 95 39,02 Kč 🇩🇪 Diesel 1,66 € Natural 95 1,84 € 🇫🇷 Diesel 1,74 € Natural 95 1,86 € 🇭🇷 Diesel 1,45 € Natural 95 1,54 € 🇭🇺 Diesel 627,60 HUF Natural 95 613,70 HUF 🇮🇹 Diesel 1,75 € Natural 95 1,87 € 🇵🇱 Diesel 6,53 PLN Natural 95 6,56 PLN 🇸🇮 Diesel 1,53 € Natural 95 1,51 € 🇸🇰 Diesel 1,56 € Natural 95 1,62 € 🇦🇹 Diesel 1,69 € Natural 95 1,68 € 🇨🇿 Diesel 37,77 Kč Natural 95 39,02 Kč 🇩🇪 Diesel 1,66 € Natural 95 1,84 € 🇫🇷 Diesel 1,74 € Natural 95 1,86 € 🇭🇷 Diesel 1,45 € Natural 95 1,54 € 🇭🇺 Diesel 627,60 HUF Natural 95 613,70 HUF 🇮🇹 Diesel 1,75 € Natural 95 1,87 € 🇵🇱 Diesel 6,53 PLN Natural 95 6,56 PLN 🇸🇮 Diesel 1,53 € Natural 95 1,51 € 🇸🇰 Diesel 1,56 € Natural 95 1,62 €
PRÁCE 🧰
KALKULAČKA NÁKLADŮ 🚗

Nabídka práce autolakýrník Jičín

Nabídka práce a volná pracovní místa na pozici autolakýrník v okrese Jičín. Vybírejte z 0 nabídek od 0 firem.

Vložit nabídku

Filtrovat nabídky

Lokalita

Hledaný text

Plat

Úvazek

Obor

více oborů

Pozice

více pozic

Benefity

více benefitů

Vhodné pro

více možností

Požadované jazyky

více jazyků

Hledáte zaměstnání v oboru auto-moto? Portál řidiče přináší jedinečnou nabídku 0 inzerátů na pozici autolakýrník v lokalitě Jičín.

Jaká je náplň práce na pozici autolakýrník

Pracovní náplň autolakýrníka spočívá v posuzování druhu a rozsahu poškození povrchových částí vozidla, příprava materiálů pro natírání a ošetřování karosérií, následné nanesení nátěru a jeho úprava. Autolakýrník pracuje s různými typy barev, lakovacích materiálů a speciálních přípravků, a proto musí být schopen správně zvolit technologii a postup práce. Obsluha vybavení autolakovny a montáž částí karoserie je samozřejmostí.

Co je požadováno na pozici lakýrníka

Kvalifikací pro práci autolakýrníka může být absolvování středního vzdělání s výučním listem v oboru lakýrník nebo lakýrnické práce. Výhodná je taktéž předchozí praxe na obdobné pozici. Někdy se požaduje i řidičský průkaz skupiny B či C. Je vyžadována spolehlivost samostatnost i týmový duch. Ochota učit se nové techniky a postupy v oblasti lakýrnictví.

Plat na pozici autolakýrník

Platové rozmezí na pozici autolakýrník se pohybuje od 30 000 korun do 50 000 korun. Konečný plat se může lišit v závislosti na předchozích zkušenostech,  nebo lokalitě, ve kterém je práce vykonávána.

Průměrné platy autolakýrníka v městech
MěstoPrůměrný plat (Kč)
Olomouc30 600
Plzeň40 401
Hradec Králové44 200

Prezentujte nabídku práce na unikátním auto-moto portálu

Hledáte nové zaměstnance nebo nabízíte odborné služby související s oblastí auto-moto? Vložte si nabídku práce na náš oborový portál a prezentuje ji tisícům potenciálních zájemců denně.

Chystáte se letos na dovolenou? Spočítejte si náklady na cestu k moři.
Spočítat Zavřít