Korejský pick-up SsangYong Musso Grand dostal facelift

20. 8. 2021 1 min. čtení Aktuality SsangYong

Na český trh právě fyzicky dorazil nový facelift modelu SsangYong Musso Grand. Tento pick-up v prémiovém provedení prošel výraznou úpravou designu v exteriéru.

Musso Grand mát být hodně univerzálním autem. Interiéru nechybí prémiové materiály, je prostorný, ale zároveň má tohle auto největší nákladový prostor ve své třídě. Má tak zastat funkci pohodlného dopravníku na dovolenou, i třeba pracanta v náročnějším terénu. Pohon tvoří 2,2litrový naftový motor Xdi-220 a uzavíratelný diferenciál zvládne vyřešit nejednu šlamastyku.

Zadní náprava může být pětiprvková tuhá, která poskytne lepší jízdní komfort, nebo tuhá s listovými pružinami, která si zase poradí s těžším nákladem. Sympaticky se tváří cena - za 699 900 korun dostane zákazník v podstatě vše potřebné: přepínatelný pohon všech čtyř kol, elektronickou uzávěrku diferenciálu a základní výbavu, ve které je třeba manuální klimoška a jednoduchý tempomat.

Zdroj médií: SsangYong
Jakub Mokříš

Autor článku
Kuba má rád praktická auta, která dávají smysl, ale i ta, která moc smysl nedávají a dělají primárně radost. Sám na nich něco málo udělá, ale složitější úkoly raději přenechá profíkům.

Podobné články