Kapsář do auta - jaký vybrat a jaké jsou možnosti?

30. 10. 2021 2 min. čtení Tipy a rady

V autě trávíte více času než doma? Bude se vám možná hodit vhodný kapsář, nebo také organizér. Využijete jej také, pokud máte děti.

Kapsář do auta

Někdy se stane, že je nutné mít v autě víc věcí. Raději než je mít rozházené všude možně, vyplatí se zainvestovat do organizéru a mít věci na jednom místě. Ten se pohodlně přichytí ze zadní strany předního sedadla. Samozřejmě existuje na trhu několik firem, které takové kapsáře prodávají, stačí zadat poptávku do vyhledavače, a pokud chcete ušetřit, můžete si takový vyrobit doma. To už je jen na vás.

Maminkám může pomoci, ale...

Jakmile přijde do rodiny dítko, budete těch věcí potřebovat ještě víc a to nejlépe na jednom místě. Pokud si tedy nechcete zatěžovat oblíbenou kabelku a často jezdíte autem, pak tuto praktickou věc rovněž oceníte. Dáte do ní snadno plínky, dudlíky, krémy ale i různé hračky, knížky a případě náhradní tričko a pitíčko. Prostě všechno, co každá máma potřebuje.

Jen je potřeba myslet na prostor, protože menší dítko tento organizér a následně i sedadlo může začít okopávat, což by se muselo řešit nějakou ochranou povrchu. Stejně tak malé dítě si za jízdy samo na oblíbenou hračku nedosáhne (dokud nedoroste do vyššího věku), a vy se musíte věnovat řízení. Je to tedy v tomto případě docela na pováženou, jestli organizér pro vás nebude nakonec spíše nepotřebná věc, za kterou zbytečně utratíte peníze.

Vzhled jde stranou

V tomto případě je nutné počítat s tím, že musíte dát design vnitřku vozu stranou. V nějakém modernějším autě ten organizér může působit jako pěst na oko. Na druhou stranu potřebujete být v určitých fázích života přeci jen spíše praktičtější, než povrchní. Otázka tak je, jestli zvolit v případě organizéru pro děti nějaký barevný a veselý a nebo se držet klasiky a sáhnout po tom černém, který do interiéru lépe zapadne.

Kolik to asi bude stát

Tady záleží především na tom, kolik chcete investovat. Samozřejmě produkty pochybné kvality seženete i za stovku z Číny. Pokud ale chcete, aby organizér něco vydržel, je lepší do toho dát víc peněz. Některé kapsáře mají také rovnou zabudovanou kapsu třeba na tablet nebo telefon, aby mohlo dítko koukat na pohádky - tyto organizéry bývají zpravidla o něco dražší.

Lepší a z kvalitnějšího materiálu seženete kapsáře od 500 korun a výše. Také záleží jakou firmu si vyberete. Pokud si kapsář necháte ušít nebo se do šití pustíte sami, pak mohou být náklady nižší.

Zdroj médií: Depositphotos.
Michaela Rubešová

Autor článku
Poznávacím znamením Míši je v jedné ruce foťák a v druhé pero, s kterým si vše pečlivě zapisuje. Ráda cestuje, ochutnává dobrá jídla a miluje výjimečná auta s duší.

Podobné články