PRÁCE 🧰

Klempíř značky Toyota

aktualizováno před týdnem a více autoklempíř oborově technické práce

Dolák s.r.o.

Soběslavská 2861, Tábor

40 000 - 55 000 Kč

Automobiloví nadšenci i závodníci na jednom místě. To je Toyota Dolák. Do našeho týmu hledáme právě Vás! Proč hledáte Vy nás? Protože s námi se podíváte na zoubek všem druhům aut od městského mrňouse Aygo X, přes pracovní pick-up Hilux až po supersportovní model Supra!

Toyota Dolák přijme do týmu naší největší západočeské pobočky v Plzni nového kolegu.

Staňte se právě vy platným členem našeho servisního týmu.

Náplň práce:

  • Klempířské práce na vozech Toyota,
  • pomůžete nám vracet závodníky i milovníky řízení zpátky za volant! A to jak u běžných vozů typu Yaris či Corolla, tak ale i sportovních speciálů, jako jsou Toyota Supra nebo GR Yaris.

Požadujeme:

  • Vyučení v oboru automechanik nebo v podobném oboru,
  • řidičský průkaz min. skupiny B, aktivní řidič,
  • zájem o automobily,
  • spolehlivost a odpovědnost.

Nabízíme:

  • Mzda dle profesních zkušeností a schopností 40 000 - 55 000/měsíc
  • práce na hlavní pracovní poměr,
  • stravenky,
  • nadstandardní platové ohodnocení,
  • smlouva na dobu neurčitou,
  • zázemí stabilní a silné značky,
  • možnost profesního růstu,
  • profesionální školící program TOYOTA Motor,

Mzda je závislá na výkonu a kvalifikaci a horní platová hranice dána není.

Chcete-li vědět víc o nás, našem týmu a dalších podrobnostech, pošlete nám životopis na e-mail viz níže nebo skrze kontaktní formulář níže.

Informace o nabídce Klempíř značky Toyota

Zaměstnavatel: Dolák s.r.o.
Místo pracoviště: Soběslavská 2861, Tábor, Jihočeský kraj
Pozice: autoklempíř
Zařazení: oborově technické práce
Mzdové ohodnocení: 40 000 - 55 000 Kč
Typ úvazku: plný úvazek
Požadované jazyky: čeština
Benefity: stravenky bonusy/prémie sickdays firemní akce vzdělávací kurzy sleva na firemní výrobky/služby příspěvek na dopravu zvýhodněné půjčky zaměstnancům pracovní oblečení školení