PRÁCE 🧰

Mechanik nákladního pneuservisu, řidič

aktualizováno před týdnem a více provozní údržbář/mechanik oborově technické práce

MD PNEU s.r.o.

Vožická 3201, Tábor

35 000 - 50 000 Kč

plný úvazek

Přijmeme nového kolegu na pozici

MECHANIK MOBILNÍHO NÁKLADNÍHO PNEUSERVISU, ŘIDIČ SKUPINY C

Co vás čeká

  • Přezouvání a opravy nákladních pneumatik
  • Práce jak v kamenném, tak i mobilním (pojízdném) pneuservisu
  • Rozvoz především nákladních pneumatik dodávkovými i nákladními vozidly do hmotnosti 12t ve vzdálenosti do 200 km od sídla firmy
  • Nejmodernější vybavení mobilních pneuservisů, řízení zánovních nákladních vozidel Mercedes-Benz
  • Zázemí firmy v nedávno vybudovaném areálu

Požadujeme

  • Řidičský průkaz C, BE a průkaz profesní způsobilosti výhodou (lze dodělat)
  • Samostatnost, spolehlivost a orientace v terénu
  • Kladný vztah k automobilům, zejména k nákladním
  • Znalost práce v pneuservisu/autoservisu výhodou
  • Pružná pracovní doba

Nabízíme

  • Práci na HPP
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Nadprůměrné finanční ohodnocení
  • Práci v úzkém a přátelském kolektivu
  • kvalitní zaškolení
  • Příspěvek na stravu
  • Možnost závodního stravování ve vzdálenosti 50 m
  • Nápoje a vybavená kuchyňka na pracovišti
  • Nástup dle dohody

Pokud Vás naše nabídka zaujala, budeme se těšit na Vaši reakci!

Informace o nabídce Mechanik nákladního pneuservisu, řidič

Zaměstnavatel: MD Pneu s.r.o.
Místo pracoviště: Vožická 3201, Tábor, Jihočeský kraj
Pozice: provozní údržbář/mechanik
Zařazení: oborově technické práce
Mzdové ohodnocení: 35 000 - 50 000 Kč