PRÁCE 🧰

Specializovaný řidič nákladní přepravy

aktualizováno před týdnem a více řidič nákladního automobilu řidič motorového vozidla

AGF Food Logistics, a.s.

Planá nad Lužnicí

45 000 - 50 000 Kč

náborový příspěvek 20 000 Kč

plný úvazek

Pracovní náplň:

  • Přeprava živých zvířat

Nabízíme:

  • Nadstandardní mzdové ohodnocení každý měsíc s velkým množstvím benefitů
  • Náborový příspěvek 20.000,-Kč
  • Mzda 45 – 50 tis Kč.
  • Zázemí stabilní společnosti s dlouhodobou jistotou zaměstnání
  • Kvalitní vozový park spojený s dobrým servisním zázemím
  • Zaškolení a zaučení od zkušených řidičů
  • Stálé trasy – nakládky zvířat na farmách po celé ČR
  • Vykládky v Plané n. L.
  • Zakončení práce v Plané nad Lužnicí nebo v Kostelci (dle domluvy s řidičem)
  • Každý den návrat na depo
  • Zajištění kurzu pro přepravu zvířat
  • Kompenzace za profesní průkaz a kartu do digitálního tachografu
  • Pracovní smlouva po zapracování na dobu neurčitou
  • 1 týden dovolené navíc (celkem 25 dní dovolené)
  • Příspěvek zaměstnavatele na Penzijní pojištění
  • Pololetní a roční odměny
  • Odměny při pracovních výročích a odchodu do starobního důchodu
  • Zaměstnanecký balíček (složen z masných a uzenářských výrobků) dvakrát měsíčně
  • Benefitní program pro zaměstnance „Benefit plus
  • Výhodné ceny za péči v lékařských zařízeních Future Life
  • Zákaznická karta do řetězce velkoobchodu Makro Cash & Carry
  • Výhodné volání od operátora O2 i pro rodinné příslušníky
  • Palivová karta na tankování v síti čerpacích stanic MOL se slevou 1 Kč / litr paliva
  • Sleva na nákup nového osobního vozu Škoda a KIA nebo možnost operativního leasingu

Požadujeme:

  • Řidičské oprávnění skupiny C+E nebo T (Pokud máte pouze skupinu „C“ – nevadí, zprostředkujeme Vám rozšíření na skupinu „E“, stejně tak jako v případě oprávnění skupiny „T“ – zprostředkujeme Vám rozšíření na skupinu „C+E“)
  • Časovou flexibilitu, zodpovědnost a spolehlivost
  • Komunikativnost, samostatnost a zodpovědnost

V případě zájmu nás prosím kontaktujte skrze odpověď na níže uvedený formulář.

Informace o nabídce Specializovaný řidič nákladní přepravy

Zaměstnavatel: AGF Food Logistics, a.s.
Místo pracoviště: Planá nad Lužnicí, Jihočeský kraj
Pozice: řidič nákladního automobilu
Zařazení: řidič motorového vozidla
Mzdové ohodnocení: 45 000 - 50 000 Kč
Náborový příspěvek: 20 000 Kč
Benefity: dovolená 5 týdnů bonusy/prémie vzdělávací kurzy náborový příspěvek příspěvek na dopravu školení