PRÁCE 🧰

Skladník - VZV/retrak

aktualizováno před týdnem a více skladník logistika a doprava

WOLIP s.r.o.

Průmyslová 4259/14, PROSTĚJOV

26 500 - 40 000 Kč

plný úvazek

Pro našeho významného prostějovského klienta obsazujeme pozice SKLADNÍKA DO LOGISTICKÉHO CENTRA.

Co vás čeká

  • práce buď v interním či externím skladu
  • Interní sklad: zásobování výroby prázdným obalovým materiálem (který si sami chystáte) a převoz hotových výrobků z výroby na logistiku. Manipulace s logistickým vlakem a retrackem, pomocí kterého si nakládáte prázdný obalový materiál. Nutný dobrý time management - vláček jezdí v pravidelných intervalech.
  • Externí sklad: 3 části: přípravka – zde se kompletuje zboží k zákazníkovi, expedice – nakládka/vykládka kamionů, příjem – administrativní zajištění nakládky/vykládky a veškeré potřebné dokumentace. Práce na retracku, předním VZV, systémovém zakladači, paletizačním vozíku atd.).

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Výhodou zkušenost s manipulační technikou – hlavně retrackem, ale i předním VZV, systémovým zakladačem, paletizačním vozíkem atd.,
  • požadujeme pečlivého člověka, který bude dodržovat standardy, BOZP, požadavky klientů,
  • manuální zručnost,
  • týmový člověk, který pomůže kolegům,
  • 3 směnný provoz,
  • čistý trestní rejstřík.

Co vám můžeme nabídnout

  • nástupní mzda je 26 500 Kč pro zájemce bez zkušeností, 28 000 Kč pro zkušenější zájemce, už během zkušební doby dochází ale k navýšení!
  • stravenky v hodnotě 130,- Kč (55% přispívá zaměstnavatel),
  • měsíční flexipasy v hodnotě 500,- Kč,
  • roční flexipasy v hodnotě 1000,- Kč,
  • hrazené firemní akce,
  • autobusová doprava do zaměstnání (linka Prostějov a Přerov),
  • varibilní složka 500,- Kč/měsíc (vyplácena 1x ročně, kumulativně, dle zaměstnancovy docházky),
  • příplatky (5% odpolední, 10% noční, 50% víkend, 25% přesčas, 100% státní svátek),
  • možnost nadpracovat si hodiny a čerpat je v průběhu kalendářního roku ve formě náhradního volna,
  • smlouva na dobu určitou (1 rok), zkušební doba 3 měsíce,
  • HPP.

V případě, že je tato nabídka přesně to, co hledáte pak neváhejte a zasílejte svůj životopis, případně volejte ohledně bližších informací.

Informace o nabídce Skladník - VZV/retrak

Zaměstnavatel: WOLIP s.r.o.
Místo pracoviště: Průmyslová 4259/14, PROSTĚJOV, Olomoucký kraj
Pozice: skladník
Zařazení: logistika a doprava
Mzdové ohodnocení: 26 500 - 40 000 Kč
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: HPP
Benefity: stravenky bonusy/prémie firemní akce vzdělávací kurzy příspěvek na volnočasové aktivity příspěvek na dopravu školení