PRÁCE 🧰

ŘIDIČ/ŘIDIČKA mezinárodní kamionové dopravy

aktualizováno před týdnem a více řidič MKD řidič motorového vozidla

Náplň práce:

  • stálé přepravy - Itálie, Rakousko, Německo,
  • víkendy doma,
  • případně po domluvě

Požadujeme:

  • ŘP sk. CE vč. profesní způsobilosti,
  • dopravně-psychologické vyšetření,
  • karta řidiče do tachografu,
  • trestní bezúhonnost,
  • praxe v kamion. dopravě

Nabízíme:

  • pracovní jistotu s pravidelným měsíčním příjmem (mzda v rozmezí 30.000-45.000 Kč + cestovní náhrady),
  • výplatní termín 11. kal. den v měsíci,
  • pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení,
  • nerovnoměrně rozvržená pracovní doba,
  • zaměstnanecké benefity (např. jízdní výhody pro zaměstnance na linkách FTL,a.s., příspěvek na penzijní připojistění, odměny v soutěži řidičů ve výši 2.500 - 55.000 Kč),
  • moderní vozový park,
  • profesní školení hrazené firmou.

Informace o nabídce ŘIDIČ/ŘIDIČKA mezinárodní kamionové dopravy

Zaměstnavatel: FTL - First Transport Lines, a.s.
Místo pracoviště: PROSTĚJOV, Olomoucký kraj
Pozice: řidič MKD
Zařazení: řidič motorového vozidla
Mzdové ohodnocení: 30 000 - 45 000 Kč