PRÁCE 🧰

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

aktualizováno před týdnem a více řidič nákladního automobilu řidič motorového vozidla

CNC METAL s.r.o.

Suderova 2037/26, Ostrava

28 000 - 32 000 Kč

plný úvazek

Náplň práce:

  • řízení nákladního vozidla (12 t + přívěs), převoz vlastních výrobků odběratelům, manipulace s plechovými díly na paletách

Požadujeme:

  • ŘP sk. B, C, E, praxe minimálně 2 roky, karta řidiče, profesní průkaz pojištění odpovědnosti za škodu

Nabízíme:

  • zázemí a stabilita prosperující české společnosti, jistota výdělku, moderní pracovní prostředí, 5 týdnů dovolené, bonusy/ prémie, e-stravenky

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Zaměstnavatel: CNC METAL s.r.o.
Místo pracoviště: Suderova 2037/26, Ostrava, Moravskoslezský kraj
Pozice: řidič nákladního automobilu
Zařazení: řidič motorového vozidla
Mzdové ohodnocení: 28 000 - 32 000 Kč
Požadované vzdělání: Nižší střední odborné
Typ úvazku: plný úvazek
Benefity: stravenky dovolená 5 týdnů bonusy/prémie