PRÁCE 🧰

Řidič - rozvozce autodílů

aktualizováno před týdnem a více řidič sk. B řidič motorového vozidla

Staňte se členem profesionálního týmu ve světě autodílů.

Pozice: řidič

Hledáme kolegu/kolegyni do našeho týmu, který nám pomůže rozvážet a evidovat zboží našim zákazníkům.

Pracovní náplň:

  • rozvoz zboží a vyřizování požadavků, objednávek a potřeb zákazníků
  • evidence a vystavování dokladů při prodeji zboží

Očekávané požadavky:

  • ŘP skupiny B, praxe v řízení
  • základní znalost práce na PC
  • aktivita, spolehlivost, zodpovědnost a nekonfliktnost
  • příjemné vystupování a vstřícný přístup
  • dobré komunikační schopnosti
  • znalost autodílů výhodou

Nabízíme:

  • komplexní zaškolení
  • práce pro stabilní společnost s 32-ti letou historií v oboru
  • samostatnou práci
  • práce na HPP nebo DPP
  • předpokládaná mzda po zaškolení cca 30000,-
  • práce v příjemném kolektivu, kde se bere ohled na vaše potřeby
  • možnost kariérního růstu na obchodního zástupce

Předem děkujeme za všechny životopisy.

Informace o nabídce Řidič - rozvozce autodílů

Zaměstnavatel: CORECT Beránek s.r.o.
Místo pracoviště: Ústecká 170/156, DĚČÍN, Ústecký kraj
Pozice: řidič sk. B
Zařazení: řidič motorového vozidla
Mzdové ohodnocení: 25 000 - 30 000 Kč