PRÁCE 🧰

Řidič MKD Německo

aktualizováno před týdnem a více řidič MKD řidič motorového vozidla

Slemr Spedition s.r.o.

DĚČÍN

až 64 000 Kč

plný úvazek

O nás

Společnost Slemr Spedition s.r.o., se dlouhodobě zabývá tuzemskou i mezinárodní dopravou a logistickými službami. Mezi tyto služby patří zejména skladování zboží a celní projednání. Působíme v rámci celého světa, s primární orientací na evropské země.

Náplň práce:

  • Práce je zaměřena na realizaci přeprav paletového zboží v rámci území Německa. Pro přepravu jsou používany vozidla Scania/Man s návěsem 13,6 m. Počátek a konec jízdy v Děčíne (po dohodě v Liberci). Pracovní doba od pondělí do pátku, s možností přivýdělku do soboty.

Co od Vás očekáváme:

  • Požadujeme platné profesní osvědčení sk.C+E, školení řidiče, digitální kartu, čistý trestní rejstřík, výpis z bodového systému, dobrý zdravotní stav, slušné vystupování a korektní přístup i jednání.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Nabízíme velmi dobré platové i pracovní podmínky. PP na 1-3 roky v případě oboustranného zájmu možnost prodloužení na dobu neurčitou. Dále možnosti benefitu slev na firemní zboží, bezúročné půjčky, pracovní zařízení mobil/tablet, finanční prémie a mnoho dalších.

Informace o nabídce Řidič MKD Německo

Zaměstnavatel: Slemr Spedition s.r.o.
Místo pracoviště: DĚČÍN, Ústecký kraj
Pozice: řidič MKD
Zařazení: řidič motorového vozidla
Mzdové ohodnocení: až 64 000 Kč
Požadované vzdělání: Základní
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: HPP, DPČ
Požadované jazyky: čeština
Benefity: flexibilní pracovní doba bonusy/prémie mobilní telefon sleva na firemní výrobky/služby
Vhodné pro: absolventy