Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů – Dimatex CS, spol. s r.o.

aktualizováno před týdnem a více řidič dodávky řidič motorového vozidla

Dimatex CS, spol. s r.o.

Brno

30 000 - 35 000 Kč

plný úvazek

Popis nabídky práce:

  • Místo výkonu práce: Brno, Jižní Morava
  • Společnost DIMATEX se zabývá recyklací textilu, výrobou čistících hadrů a výrobou městského mobiliáře Retextil.

Náplň práce:

  • řízení dodávky a sběr textilu ze sběrných nádob (kontejnerů) na textil
  • zadávání výtěžnosti kontejnerů přes chytrý telefon
  • vykládání textilu v Brně

Požadujeme:

  • pečlivost
  • spolehlivost
  • fyzickou zdatnost
  • ŘP sk. B.

Nabízíme:

  • adresa pracoviště: Brno, 60200, Česko
  • mzda, plat (hrubý): 30 000 - 35 000 Kč
  • typ pracovního úvazku: HPP
  • směny: jednosměnný provoz
  • Pracovní doba od 6:30 do 15:00.
  • Zázemí firmy s tradicí od roku 1991.
  • Stabilní zaměstnání.
  • Datum nástupu: co nejdříve, nebo ihned

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů – Dimatex CS, spol. s r.o.

Zaměstnavatel: Dimatex CS, spol. s r.o.
Místo pracoviště: Brno, Jihomoravský kraj
Pozice: řidič dodávky
Zařazení: řidič motorového vozidla
Mzdové ohodnocení: 30 000 - 35 000 Kč
Požadované vzdělání: střední odborné s výučním listem (SOU)
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: HPP