PRÁCE 🧰

Řidič na plachtovou dodávku Česko - Švýcarsko

aktualizováno před týdnem a více řidič dodávky řidič motorového vozidla

Hledáme kolegu profi-řidiče na plachtovou dodávku Renault Master 2022 - 10 palet.

Náplň práce: cesta do Švýcarska a zpět = jízda má cca 2500-3000 km a trvá 3-4 dny (může být i 5).
Cestou tam cca 2-5 nakládek, které následně doručíte ve Švýcarsku a zpět také cca 2-5 nakládek, které cestou domů doručíte zákazníkům nebo dovezete do Olomouce na sklad.

Naše požadavky:

  • Řidičský průkaz sk. B, trestní bezúhonnost,
  • prokazatelnou praxi alespoň 1 rok na mezinárodní přepravě.
  • týmovou spolupráci.

Výhodou je: základní znalost anglického nebo německého jazyka, není však nutnou podmínkou.

Co vám můžeme nabídnout:

  • Transparentní finanční ohodnocení za odvedenou práci, vždy do 15-tého na vašem účtu,
  • prémie: mimořádné, od dispečera, za čistotu vozu,
  • bonusy: dovolenkové, vánoční,
  • plat: 30-50.000,- (průměrně si řidič za měsíc vydělá 42.000,- čistého, závisí na množství odvedené práce),
  • férový přístup,
  • telefon s neomezeným voláním, SMS a neomezenými daty i pro soukromé účely + datovou simkartu na neomezená data ve Švýcarsku,
  • zkušený dispečink,
  • přátelský kolektiv se kterým se dá vždy domluvit,
  • dodávka je vybavena prostornou spací nástavbou s nezávislým topením a ventilací, kterou jistě oceníte při odpočinku.

Informace o nabídce Řidič na plachtovou dodávku Česko - Švýcarsko

Zaměstnavatel: Commodore logistics s.r.o.
Místo pracoviště: Pavelkova 222/2, Bystrovany, Olomoucký kraj
Pozice: řidič dodávky
Zařazení: řidič motorového vozidla
Mzdové ohodnocení: 30 000 - 50 000 Kč
průměrně 42 000 Kč čistého
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva na dobu neurčitou
Požadované jazyky: angličtina němčina
Benefity: bonusy/prémie mobilní telefon