PRÁCE 🧰

Řidič/ka autobusu - mezinárodní linky BRIGÁDA

aktualizováno před týdnem a více řidič autobusu řidič motorového vozidla

Obsaďte klíčovou roli v pohybu našich žlutých autobusů na poli Evropy! Jste-li vášnivý řidič srdcem a duší, toužící po dobrodružství na silnicích a chcete být součástí týmu, který přiváží lidem pohodlný a bezpečný způsob dopravy, pak jste na správném místě!

Co vás čeká?

  • řádné proškolení a zácvik
  • střídáte různé zahraniční linky (Franice, Itálie, Anglie, Itálie, Německo, Maďarsko)
  • do budoucna se můžete přesunou na hlavní pracovní pomět a preferovanou linku
  • po čase se můžete stát vedoucím našeho autobusu, s bonusovým příplatkem navíc
  • na cestách se můžete spolehnout na pomoc našich dispečerů
  • nástupní místo: Praha Florenc

Jak si vás představujeme?

  • máte praxi v autobusové dopravě nebo v MKD
  • máte řidičský průkaz skupiny D, profesní průkaz, kartu řidiče a pojištění odpovědnosti za škodu
  • zodpovědnost a spolehlivost pro Vás nejsou cizí pojmy
  • trestní bezúhonnost je pro nás podmínkou
  • očekáváme od Vás zdravotní a profesní způsobilost

Na co se můžete těšit vy?

  • nové dvoupatrové autobusy Setra
  • možnost práce na DPP/DPČ
  • káva a voda na palubě autobusu Vám budou stále k dispozici
  • možnost dobírání směn, které se mohou stát vítaným přivýdělkem
  • balíček benefitů
  • věrnostní bonusy při dlouhodobé spolupráci

Informace o nabídce Řidič/ka autobusu - mezinárodní linky BRIGÁDA

Zaměstnavatel: RegioJet a.s.
Místo pracoviště: Praha 1, Hlavní město Praha
Pozice: řidič autobusu
Zařazení: řidič motorového vozidla
Typ úvazku: brigáda