PRÁCE 🧰

Řidič s oprávněním C - eventový specialista

aktualizováno před týdnem a více řidič sk. C řidič motorového vozidla

ŠAFY production s.r.o.

Údolní 212/1, Praha 4

35 000 - 60 000 Kč

Hledáme správce vozového parku a ostříleného řidiče, který si poradí s festivalovým terénem!
Ač jsme mistři tetrisu a do klasické dodávky se ve většině případu nějak poskládáme, materiálu, který s sebou vozíme na eventy, je čím dál tím více.
A řidičů s céčkem málo.
Každá velká značka má svého parťáka, řidiče kutila, který obráží eventy v přestavěném autobusu, tatře nebo jiném motorovém vozítku. My nejsme výjimkou.
Hledáme člověka, který se nebude bát naložit nákladní automobil (solo Atego/Man 8t) a dopravit náklad na jakékoliv místo v Česku, bude ochoten trávit víkend na eventu a příležitostně pomůže s prací ve skladu.
Dlouhodobě spolupracujeme s velikány jako jsou Jagermeister, Red Bull, IQOS nebo Staropramen.

Co požadujeme:

  • řidičský průkaz skupiny B + C (C+E výhodou)
  • znalost českého jazyka
  • spolehlivost a dochvilnost
  • fyzickou zdatnost
  • profesní průkaz
  • možnost pracovat (v případě potřeby) i o víkendu
  • bydliště v Praze
  • čistý trestní rejstřík

Náplň práce:

  • nakládka, závoz a odvoz materiálu
  • pomoc se stavbou eventového vybavení
  • příležitostná pomoc ve skladu

Co nabízíme:

  • flexibilní pracovní dobu
  • nadstandartní ohodnocení a příplatky za práci mimo pracovní dny
  • práci v mladém kolektivu
  • netradiční pracovní prostředí a různorodost práce
  • full time job
  • stabilní pracovní zázemí
  • práci na živnostenský list
  • nástup možný ihned

Zaujali jsme tě?

Pošli nám svůj životopis, dotaz, zprávu, připomínku i pochvalu na mail níže a my se ti ozveme!

Informace o nabídce Řidič s oprávněním C - eventový specialista

Zaměstnavatel: ŠAFY production s.r.o.
Místo pracoviště: Údolní 212/1, Praha 4, Hlavní město Praha
Pozice: řidič sk. C
Zařazení: řidič motorového vozidla
Mzdové ohodnocení: 35 000 - 60 000 Kč
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva na dobu neurčitou